Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Avtomobili, motorji, kolesa /

Športni avtomobili

Živjo! No, bom prva, ki se bo opogumila [:tihsmeh] Je katera ljubiteljica športnih avtov? Porschejev, Aston Martinov, Maybachov, Lambourginijev... ?
2012 12 17
meni je všeč od avtov samo impreza, da bi ga res imela, vendar je nov predrag da bi si ga lahko kdaj sploooh privoščila,žal [:tihsmeh] [:nasmeh]
2012 12 17
Jst sem čist obsedena z escalade terenci [:nasmeh] Porsche ima pa od očita prjatu pa ful super avto...ko sem se notri pelala sem imela filing kot da sem v lunaparku hahaha [:tihsmeh]
2012 12 17
resno prodajala* ja no ta impreza je pa tut men ful huda bi jo kar imela [:nasmeh]
2012 12 17
No, evo pa le so tudi punce, ki imajo rade avte. Jaz nikoli nisem nekaj dobro poznala avtov, vendar čez poletje sem potovala po Nemčiji, kjer so res avti na vsakem vogalu dražji. In fant me je pošteno podučil o vseh vrstah [:tihsmeh] Zdaj tudi sama pogledam za kakšno carrerico [:tihsmeh]
2012 12 17
Jst bom tko rekla, men so res všeč predelani avtomobili, brez predelave jih je pa res zelo malo da bi mi bil kakšen sploh poseben razen kakšen đip :)
2012 12 17
samo zame je še vedno idealna toyota yaris pa še ni draga [:nasmeh]
2012 12 17
js mam belo yarisko [:nasmeh] zelo zadovoljna [:tihsmeh]
2012 12 17
ful fajn [:nasmeh] men je to prav tak ženski avto [:nasmeh] [:tihsmeh]
2012 12 17
ful lep [:nasmeh] čeprav bi jst mela ful črnega [:tihsmeh]
2012 12 17
Sem vidla temo pa me je zamikalo vprašat. Kaj pa kej pravite na Aston martine. Mogoče malo klišejsko, James bond in to.Še posebej One 77 se mi zdi nerealno popolne oblike.
2013 03 13
BossBitch in resnaprodajalka, tudi jaz obožujem SUBARU!!! Impreza pa itak zmaga!!! Všeč so mi modeli od 08-2010 :D, čeprav starejše so tudi ful hude...;) Drugače pa obožujem japonske znamke športnih avtomobilov: SUBARU; MITSUBISHI, TOYOTA, SUZUKI (Honda pa bolj tak tak :D)
2013 05 05
Men je tut mustang top [:nasmeh]
2013 05 05
Ja japonci imajo res super avte..mašina, zgled res vse [:nasmeh]..avti so res top..drugače pa imamo doma minija pa mi je ful super pa še leti k nor hehe [:smeh] Sem pa tut čist nora na masseratija..ta avto mi je pa res top shit [:ljubek] [slika:1f968485-e327-4a98-9d06-f961ffd1228a]
2013 06 18
Malo ste me dekleta šokirala...vsaka vam cast da je vedno vec ljubiteljev japonskih avtomobilov...jaz sem pristas samo nissana gt-r-a,avto je tehnoloski napredek proti nemcem in ostalim izdelovalcem. Imas pa se en japonski stroj Lexus LFA... Nikoli pa ne italijana...niso vredni cene,plačaš samo znamko in ne proizvod... Japan rula...
2014 06 08
1 2