Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Draga adminka!

Forum je mesto za vse, ki se radi pogovarjamo, delimo misli in novosti. Pri uporabi foruma se je potrebno držati istih pravil, kot v vsakdanjem življenju. Spoštujte druge in njihova mnenja, komunicirajte prijateljsko ter ne preklinjajte. Če vam je kakšna tema všeč, uporabite zelene puščice blizu teksta, v desnem kotu te teme foruma in jih dvignite oceno. Vsak ima možnost ustvariti novo temo, ki ga zanima. Povabite ostale istomisleče uporabnike, da se udeležijo pogovora. Če vas zanima koliko sporočil je napisal uporabnik, bo njihovo število vidno zraven slike profila. Teme in sporočila bodo moderirane ali zbrisane zaradi sledečih razlogov: - Tema je ustvarjena za promocijo, vsebuje oglase, vabi uporabnike na določeno stran ali profil. - Tema ne vsebuje nikakršnega vprašanja, ne vabi uporabnikov h sodelovanju. - Tema že obstaja. Preden ustvarite temo, preiščite forum, če mogoče ta tema že obstaja. Pridružite se temu pogovoru in ne začnite novega. - Naslov ali vsebina teme, je napisana samo z velikimi črkami. Prosimo spoštujte ostale bralce in in pišite pregledno. - Uporabnik preklinja. - Tema je ustvarjena pod napačnim zavihkom. Uporabniki, ki bodo kršili pravila in nenehno reklamirali stvari na forumu, bodo blokirani brez opozorila.
2013 10 05
NIKJER, ponavljam NIKJER na ostalih forumih ne odobravajo da se nonstop objavljajo teme z ENAKIM sporočilom. Pri nas pa dovolim da večkrat odprete temo ki je na forumu že spisana, pa se niti potrudite ne pobrskati , zakaj? Zato ker je 3947209 nepomembnih tem vmes. Vidim da večina niti opazila ni da obstaja uradna črna lista in lista za menjave, že po temu vidim koliko se dejansko bere kar napišem. Se opravičujem če kdaj kaj zbrišem, tudi sama se kdaj zmotim, ja vsi smo ljudje [:jezik] Ampak kar naprej se pojavljajo naslovi z VELIKIMI TISKANIMI ČRKAMI in tako naprej, da sploh ne bom omenjala objavljanja v napačnih zavihkih. [:sokiran] Prosim potrudite se postaviti v mojo kožo tako kot se jaz vedno trudim postaviti v vašo. Seveda mi je v interesu da smo vse zadovoljne ampak za forum na žalost ne bo šlo več tako naprej [:sokiran] P.S. Pa naslednjič samo za informacijo, v vsej teh poplavi tem se piše DIREKTNO MENI V INBOX če imate morebitna vprašanja [:sramezljiv] Ker pač enostavno ne vidim ker ne visim cel dan gor, ker sem kakor so tudi punce že omenile sama za vse.
2013 10 05
meni so brisani pogovori in pogovor oziroma vse izbrisano sredi pogovora o nakupu ki ga še nisva s prodajalko popolnoma zaključili nikakor ne morem odgovoriti prodajalki ker ne morem odpreti okenca za sporočila vidim pa da sem prijela sporočilo kaj naj storim? Hvala
2015 11 11
na moj butik sem bila nedejavna kar 4 mesce, nekako me je stran razočarala in tudi oseba, ki stoji za adminom (jo tudi poznam). vrnila sem se priblizno 1 mesec dni nazaj in me je skor kap zadela ob novi "preobleki" strani. Se vecja katastrofa in zmešnjava kot prej. Ugotovila pa sem, da si nekatere punce, dovolijo se vec predrznosti kot prej. Vsekakor ustvarjalcem in vzdrzevalcem strani predlagam, da ne vlagajo toliko v "lepoto" temvec v pamet, tisto kmečko predvsem =) LPK
2016 01 02
Že nekaj časa nisem nič objavila na forumu in sem danes uporabnice želela povabiti v svoj butik. Novo temo sem napisala dvakrat in nikjer ni bilo objave. 😦 Zakaj je temu tako? Hvala. Lp
2016 01 09
Pozdravljeni! Kako je z nakupom kreditov? Sama sem kupila 19 kreditov in, ko jih hočem iskoristiti mi napiše, da koda ni pravilna.. :/
2016 02 20
Mene je enostavno v roku pol leta butik tako razočaral, da ga več kaj dosti ne uporabljam in se mi zdi, da ga tudi druge punce ne obiskujejo tako zelo pogosto kot npr pred letom dni. Kot prvo: Na prvotnem profilu mi več ne gre pisati tem in komentirati drugih tem...administratorka mi pri tem ni bila v nobeno pomoč, ko sem ji javila problem. Če sem blokirana za nalašč lahko samo povem, da nisem ena izmed tistih, ki so na 20 min pisale nove teme. Kot drugo: nekatere tukaj pišete, da je objavljanje in oglaševanje butikov nepotrebno. A RES? čudno, da ko sem objavila kakšno temo so mi punce pisale za artikle, odkar tega več ne delam mi več ne piše nobena. JE TOREJ OGLAŠEVANJE RES TAKO BREZVEZNO??? menim, da v POPLAVI artiklov MORAŠ nekako PRITEGNITI pozornost!!! Ženske večino stvari kupimo (tudi v trgovini) ker pritegnejo našo pozornost in ne ker smo šle v trgovino po točno določen artikel. ...in tudi, če že iščem točno določen artikel (npr bela bluza) mi prikaže 50 strani zadetkov in ponavadi se NAVELIČAM pri 5 strani. KONKURENCA je žal PREVELIKA da bi sedele pred ekranom in čakale, da se na dve leti najde oseba, ki bi jo zanimal naš artikel.
2016 02 29
Draga dama, pozdravljena! Če najdeš kaj v mojem butiku.... Vse sem zelo znižala. Odhajam v tujino za nekaj časa, tako da se želim znebiti čim več stvari in praznim omare 😃 ob nakupu podarim darilce (največkrat dodaten kos oblačila ali kos nakita). Upam, da najdeš kaj pri meni. Želim ti lep teden, Maja
2016 07 11
Zelo razočarana. Že nekajkrat plačala oglas, pa se zgodi, da se mi tisti oglas izbriše. Kontaktiram admin., pa ni nikoli bilo odgovora. Vsaj odgovorila bi lahko, zakaj je to storila. Tole deluje precej neresno. Zelo neprofesionalno. Na vprašanja nikoli odgovora, čeprav piše, da odgovori v enem tednu. Moje osebno mnenje: če je nekdo "nastavljen", da opravlja neko delo, potem bi ga tudi moral opravljati, ne pa ignorirati nas,ki oglašujemo in za te oglase tudi plačujemo.
2017 03 12
> KitKat_BM: > Mene je enostavno v roku pol leta butik tako razočaral, da ga več kaj dosti ne uporabljam in se mi zdi, da ga tudi druge punce ne obiskujejo tako zelo pogosto kot npr pred letom dni. > Kot prvo: Na prvotnem profilu mi več ne gre pisati tem in komentirati drugih tem...administratorka mi pri tem ni bila v nobeno pomoč, ko sem ji javila problem. Če sem blokirana za nalašč lahko samo povem, da nisem ena izmed tistih, ki so na 20 min pisale nove teme. > Kot drugo: nekatere tukaj pišete, da je objavljanje in oglaševanje butikov nepotrebno. A RES? čudno, da ko sem objavila kakšno temo so mi punce pisale za artikle, odkar tega več ne delam mi več ne piše nobena. JE TOREJ OGLAŠEVANJE RES TAKO BREZVEZNO??? > menim, da v POPLAVI artiklov MORAŠ nekako PRITEGNITI pozornost!!! Ženske večino stvari kupimo (tudi v trgovini) ker pritegnejo našo pozornost in ne ker smo šle v trgovino po točno določen artikel. > ...in tudi, če že iščem točno določen artikel (npr bela bluza) mi prikaže 50 strani zadetkov in ponavadi se NAVELIČAM pri 5 strani. > KONKURENCA je žal PREVELIKA da bi sedele pred ekranom in čakale, da se na dve leti najde oseba, ki bi jo zanimal naš artikel. to je to:)
2017 04 26
lep pozdrav,meme pa moti,oziroma jezi jezi,da nihče ne vidi,da punce zavajajo in prodajajo ponaredke za originale.Ne razumem ali so tako neumne ali pokvarjene,da je vse kar ima logo original in zato se nikoli ne ve ali je res original,šele ko stvar kupiš vidiš,da si kupil ponaredek za velik denar,pa tudi če bi mi ga kdo podaril,ga nebi hotela,to uredite,po drugi strani pa se blokira profile prodajalcev,kateri za dober denar prodajajo res prave originale in sicer brez vsakeršnega vzroka.Pravkar sem kupila original,dobim paket,hočem napisati pozitiven odziv in vidim da je uporabnica zaradi blokade odprla včeraj novi profil,danes me o tem obvestila pa že drugi dan spet blokirana,rtes ne razumem v čem je problem,upam da ne v tem da je iz druge bivše jugo države.Bila bi vesela odgovora in blokade neresnih zavajajočih uporabnic,lp Marjana
2017 08 29
> kriina: > No tako je, ... mislim da nisem edina ki se bo strinjala... da zdaj se pa že zjasnite kaj je dovoljeno in kaj NI dovoljeno na forumu... Ker kar povprek brišete teme nekaterih uporabnic ki ne smetijo foruma, samo preprosto kaj iščejo ali želijo pritegnit pozornost... > Pridem na forum en kup teženj o menjavah in zavajajočih tem... objavim temo kjer želim punce opozorit da iščem plašč, če mi aktera lahko pomaga... Z OPISOM IN POVEZAVO DO SLIKE!!! Tako kot je napisano da more bit... tema čez 5 minut izbrisana... KAJ tukaj ni vredu? Sem smetila forum? Je bila tema zavajujoča? Sem promovirala stran? Ne izključno pomoč sem iskala... > Rečete da lahko opozorimo na večje številke v svojem butiku... odprem temo da imam kar nekaj večjih številk... tema čez 2 minuti izbrisana... pa dajte se nehat delat norca no... > Eno temo na dan odprem, pa še tisto mi brišete po nepotrebnem... pa koliko vidim nisem edina... in po resnici... nam grete že malo na živce. Napišite JASNA pravila o tem kaj se sme in kaj ne... ali pa pustite da punce delajo kar želijo. Ker zdaj ustvarjate večjo zmedo kot je bila prej! Ne rečem brišite teme ki so 100x enake napisane, in stokrat gnjavijo za popuste in menjave in kaj jaz vem kaj vse... ne pa teme, kjer 1x nekaj v celem dnevu objaviš pa s tem ''smetiš'' forum... prosim vas lepo no BRAVOOO, SE POPOLNOMA STRINJAM S TABO IN TE PODPIRAM!!! SUPER SI NAPISALA!!!
2017 10 21
Res samo sranje in nobenega reda tu gori! NEKI KVAZI ADMINISTRATORJI, ki ocitno vsako potezo naredijo z zavezanimi ocmi... Prazne besede, brez vezni izgovori in pojasnjevanja nekih butalskih pravil brez repa in glave, v praks neke cistke alla an ban pet podgan in nikoli se se ni kaznovalo in brisalo tistih pravih krsiteljic tezjega kova, ki preprodajajo ponaredke, kradejo in sleparijo na teh in drugih straneh!!! KATASTROFAAA!!!
2017 10 21
ne odpira miartiklov, kaj storiti?'????
2018 05 26
Administraror/ji, ler nikjer drugje te opcije ne najdem, bi zaradi neaktivnosti na profilu prosila za izbris uporabniskega racuna. Hval. Lp, Katja
2018 09 13