Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Avtomobili, motorji, kolesa /

Padla izpitno 3x :(

Hejla imam problem ki me muči zeloo.. prvič sem šla na izpitno pri 32uri...vse je šlo stuper RAZEN mrtvega kota nisem pogledla ko sm se vklučvala na avtocesto in v križišču sem malo prehitro zavila... drugič...izsilla prednost ker je ful lilo in bila megla in se v ogledalu ni čisto nič videlo kaj je za ovinkom... spet padla.. evo danes šla vozit tretjič pridem v križišče kjer zavijam levo voznik pred mano stojii in čaka levo in desno fraj..on si pa gre lepo pas pripenjat avtomatsko sem hotla spelat...inštruktor pa po bremzi [:prestrasen] [:zafurstriran] [:zafurstriran] pa smo šli nazaj na izpitno mesto [:jok] [:jok] Zdej me je pa že res strah,nevem če je res da 4ič sta 2 zada v komisiji...naj se pred 4. vožnjo najem persena? [:jok]
2013 11 12
na tvojem mestu bi malo pocakala da se umiris,se mal pregledas teste,vaje in potem spet poskusis
2013 11 12
Se odvozi par uric,se umiri in bo slo;)ne jej persena samo zberi se!ne cakaj z voznjo,ker bo se slabse,odvozi ene tri ure z instruktorjem in se potem prijavi se enkrat.
2013 11 12
kje pa vozis celahko vprasam
2013 11 12
Jst sem naredila šele v peto. Ne se sekirat za bv! Bla sem prve tri izpite tok živčna kot še nikol ne, pol se pa navadiš. V komisiji sam mela skos sam enga ocenjevalca. Rajš pojej ene čokolado pred izpitom bo bolje :)
2013 11 12
Aja men je pomagala čokolada;)))celo milko sem pojedla in sm bla manj živčna;))
2013 11 12
Neee, nobenega persena..na koncu se boš po možnosti zaradi kakšnih stranskih učinkov še full potila, al pa kej drugega..Tako kot pravijo punce..čookooolaaadaaa pomaga al pa neka stvar ki te pomirja..čist iz osebnih izkušenj, mene je najbolj pomiril objem in to da sem vozila navsezgodaj zjutraj, in se nisem mela časa žreti in sekirati pol dneva. [:rezoc]
2013 11 12
jaz sem izpit naredila v 4...nobenih tablet ne jemlji...kakšen dan prej pij metin čaj ki pomirja,ali pa kakšno čokolado...boš vidla v 4 bo šlo:) vso srečo
2013 11 12
ja danes sem pred izpitno spila 2 metina čaja...inštuktor mi je sam rekel ko sem drugič padla,naj si grem kupit persene...ampak jaz sploh nisem tolk žiučna... in pol danes me upraša si uzela persen..pa jz tak jezno ne... ah bomo vidli...spet me je takoj šel spet prijavit na izpitno če nebo šlo u četrto pol pa res premor... niti nimam denarja več plus tega da moram vsak mesec vračati 300€ štipendije..to leto res ni moje :(( Aja pa hvaka vsem puncam tu in tistim,ki ste mi pisale pod zs. Če naredim v 4. pa itak sporočim [:prepoten] [:nasmeh]
2013 11 12
SAMRICA vozim pa po Krškem...
2013 11 12
sama sem naredla izpit šele 5ič. vmes imela 2 inštruktorja, ki sta mi samo nabijala ure, naučila nič. meni je pomagalo ko sem končno našla res super inštruktorja, vsaka mu čast, sem po enem letu premora(potem ko sem 4x padla) in pravih travmah zaradi izpita naredla po 21 urah vožnje, v katerih me je naučil več, kot pa prva 2 inštruktorja v skoraj 70urah!!! nisem jemala nobenih pomirjeval/čaja/alkohola pred samim izpitom, ker te še bolj zmede, omili reflekse. samo zbranost, globoko zadihat, pa si rečt, da bo kak bo. če se preveč sekiraš(js sem se noro), je samo še slabše.
2013 11 16
Ojoj! Tudi jaz se spomnim cele drame, ki sem jo delala pred izpitom, imela sem samo 22 ur pa pustmo to da v krožišču nikoli nisem pogledala nazaj:)) Ko me je opomnil, sem rekla, da ko sem pogledla nazaj in ga videla, sem bla samo še bolj živčna :D In potem sem bila čisto iz sebe in sem itak razumela, da sem padla ter tako skoraj začela jokat v avtu :D Nakar me inštruktor nadere: Kaj je s tabo!? Bejž po list, da si ne premislijo :D Sicer pa mislim, da je point na izpitu, da predvsem varno voziš. In če narediš napako, hitro reagiraš :) sem tudi jaz izpit delala v manjšem kraju in sem šele pred časom "upala" vozit tudi po ljubljani, kjer je nepredstavljivo težje (če si navajen na tri semaforje, kjer pravila itak veš na pamet) :)
2014 12 30