Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

zakaj nekatere punce.....

Jaz nisem najbolj naklonjena menjavam, ker 1) mam preveč stvari in se jih želim rešit in narest mal čistke v omari 2) mam slabe izkušnje z menjavami in ker vem, da so izdelki, ki jih mam jaz tle gor al novi al nerabljeni ali pa vsaj v odličnem stanju, se mi zdi malo zamalo it v tako tveganje 3) vse bi samo menjale in za vsako ceno in v veliki večini primerov sploh nimajo v butiku zadev, ki so nekje cenovno ustrezne mojemu artiklu 4) če napišem da nekaj menjam, mam v 1 dnevu tud po 15 sporočil o menjavah... in iskreno, se mi ne da. sploh ker večina v sporočilo napiše samo "menjaš", brez živjo, brez ločil, brez stavka ali na koncu lp... Dejmo no. :D 5) dosti je takih, ki bi menjale, ampak samo za stvari, ki jih one hočejo menjat...čeprav je npr moj artikel in njihov cenovno isti ali zelo primerjiv. Mislim, kje je fora, resno.. Želiš kozmetični izdelek, ki nov stane 25 eur in je nov, zaprt, in ga prodajam za 15 eur ga pa nočeš menjat za npr. tvojo obleko, ki jo prodajaš za 15 eur. :S Ful je nekega zmišljevanja, kar mi gre res na jetra. Če pa vidim korekten odnos in da je nekej kar bi mi lahko prišlo prav, čeprav tega ne nujno rabim... Pa se tud za menjavo zanimam. LP https://mojbutik.si/azzurra-2649
2019 07 26
Sama imam resnično preveč oblačil in materialov v sobi, ker šivam. In kako bolj primerno odgovoriti,kot tako, da sem polna res in žal ne menjam.
2021 01 22
Hja, zanimiva tema za debatirat. Pri menjavah je vedno tvegano, ali dobiš tudi ti izdelek podobne ohranjenosti, no sej tudi pri prodaji me včasih konkretno na rit vrže. Žalostno, da hočejo punce z izdelki dejansko služit in ne prodat,ker jih ne potrebujejo, so premale ali jim niso všeč. Zelo sem za nakup rabljenih zadev, ker ta tekstilna industrija nenormalno onesnažuje naš planet. Po rojstvu hčerke sem dobila nekaj kg gor, oz jih nisem zgubila od pred nosečnosti, zato noro lepe stvari, ki mi jih je sicer škoda dat proč, prodajam ugodno samo, ker ne spravim več nase in čakati na shujšane čase in doma imeti posebej sobo za oblačila pač ne gre. In sem jezna,ker ljudje ne zaupajo več prodajam in govorom, da so stvari zelo ohranjene, ker se toliko laže po spletu. Res ne vem, kako lahko karkoli nekatere prodajo, sama pa kot nove stvari zase in za malo hčerko komaj kaj prodam.
2022 03 03
> rozastaa: > Jaz sem isto dosti menjavala, ampak moji izdelki so bili novi ali pa zelo malo rabljeni, kar se je vidlo po slikah in tudi sem garantirala za to, potem pa naredim menjavo in dobim pulover cel zmuckan, ki sploh ni več za nosit, in tudi ostale stvari ko sem menjala take da ni bilo za nikamor, za to menjavam le poredko. > Pa tudi velikim puncam sem tu gor pisala za artikle pa odgovora nisem dobila, ne vem ali niso aktivne ali preposto ne odgovarjajo, take ki niso aktivne bi lahko tudi izbrisali iz butika. > Če si nakazala denar, pa ti ni poslala jo kontaktiraj, če se da tako urediti, drugače pa ne vem, ostane ti samo, da greš k njej domov če gre za velik znesek, če gre za mali pa pozabi na vse skupaj. > Jaz sem tako enkrt naredila menjavo, njej sem poslala pajkice nove in v zameno nisem prejela nič, kasneje je bila tudi uporabnica blokirala, paziti moraš na negativne odzive pri uporabnicah, ker velikokrat se izkažejo za pravilne. Tako pač je, tu greš na svojo roko. Bravo, nekatere se res sploh ne odzivajo. Je pa razlika, če nisi na butiku vsak dan, kar jaz priznam nisem,odkar imam otroka,ker tudi povpraševanja ni vsakodnevno po mojih oblačilih in drugih izdelkih.
2022 03 03
1 2 3 4 5