Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Šport in prehrana /

Beljakovinski napitki

Ima katera od vas morda izkušnje s kombiniranjem vadbe in napitkov? Zanima me predvsem glede pridobivanja mišične mase in oblikovanja telesa in nikakor ne hujšanje! Ponudba je namreč zelo velika in ne bi rada kiksnila pri izbiri...
2014 01 12
najpomembnjesa je hrana ce zelis delat na misicni masi
2014 01 12
hvala za odgovor, glede jedilnika in treningov nimam problemov, sem oboje že "priredila", rabim samo še primerne dodatke =)
2014 01 12
A ima katera morda jedilnike? (veliko jedilnikov za delit?) :))
2014 01 12
Malo prebrskaj po teh straneh, ki so omenjene že zgoraj... Jedilnikov je ogromno, zato je najboljše, da jih malo pregledaš in najdeš v različnih tisto, kar vsaj približno rada ješ in si ga ustrezno prilagodiš glede na kalorije. Veliko je nasvetov tudi na forumih, predvsem glede tega katero hrano lahko kombiniraš (predvsem mislim na OH in sadje). Jaz sem si ga naredila dokončno sama, ker sem ugotovila, da mi nekatera hrana pač ne ustreza in se nočem silit, ker vem, da bi me prej kot slej minilo ;)
2014 01 12
hvala :)
2014 01 12
Kakšen je pa okus, ker večina teh dodatkov res nima dobrega okusa in je težko potem to piti dolgoročno...
2014 01 20
> -hmoh-: > Kakšen je pa okus, ker večina teh dodatkov res nima dobrega okusa in je težko potem to piti dolgoročno... jaz poznam par napitkov, ki imajo dober okus.. ne vem, če te še zanima po tem času :D
2018 08 16