Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Šport in prehrana /

punce pomagite :)vaje za zadnjico :)

tele vaje z neta mi ne pomagajo, fitnes nebi...kaksen predlog kako hitro do lepe, cvste zadnjice?
2014 02 16
Počepi, počepi in še enkrat počepi!! :)) Nič ne pomaga če ne vztrajaš in kombiniraš hrane, telovadbe in dovolj spanja! :)))
2014 02 16
squats :)
2014 02 16
Butt bible-the best! Vse vaje so na netu, pa še program si lahko sprintaš ;)
2014 02 16
počepi = osnova za lepo zadnjico. Predlagala bi ti, da začneš mogoče z 10, 20imi počepi na dan, potem pa vsaki dan dodajaš 5 ali 10 počepov več. Če si dodaš zraven še kakšno utež al pa debelo knjigo v roke še boljše. druga vaja pa je da se uležeš na hrbet, noge pa imaš pokrčene tako da imaš podplate normalno na tleh. daš si kako knjigo na boke in začneš boke dvigovati počasi v zrak :)
2014 02 16
delam pocepe,pocepe,pocepe po serijah je pa res da usak dan isto da ne usak dan vec tko da bo treba se to probat hvala usem :)
2014 02 16
Za telo in mišice ni dobro da ponavljaš vsak dan isto.. Najbolje je da krepiš celo telo in da vsak del telesa pride na vrsto 2x tedensko, saj se drugače mišica ne spočije in obnovi dovolj in lahko nardiš več škode kot koristi..
2014 02 16
ok ampak potem morem usakic eno uro delat pocepe?ce misica toliko potrebuje?
2014 02 16
Ne, seveda ne. Pomembno je da se dobro ogreješ in nato kombiniraš vaje za noge in zadnjico (poglej na you tube), in ne samo počepe. Počepe pač večkrat ponoviš kot pa ostale vaje.
2014 02 16
Vem da si napisala, da ne želiš fitnesa ampak jaz ti prodam dve karti za fitnes kjer ti sestavijo program glede na tvoja pričakovanja. Redna cena obeh skupaj je 140€, jaz jih prodajam za 50€. :)
2014 05 11
Mene pa zanima kako zgubit malo maščobe na stegnih tudi polek zadnjice. Kakšne vaje delate?
2015 03 16
kaj pa rolanje 1-2x na teden po 8km (oz za 1 urco) kej hasne? kaj pa kakšne "dihalne" vaje za utrditev mišic na trebuhu? baje to ful pomaga. bi znala katera kej več o tem povedat?
2015 05 13
Meni so pomagale te vaje: https://www.fitnesshop.si/blog/vaje-za-raven-trebuh-in-zadnjico-s-katerimi-boste-hitro-prisli-do-rezultata V kolikor se jih držiš, zagotovo prideš do rezultatov, poleg še ostalih dejavnikov.
2019 12 31
Moji punci pomaga da ne je čipsa .. sam povem :)
2021 10 08