Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

nedelujoče rubrike na forumu

Želim oddati pozitivni odziv pa mi izpiše "potrebna je evaluacija" - kaj pomeni. Hvala in lp
2019 10 27
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/c4c78340ceab935157ec510b64ae9e65.jpg) Nemorem pogovorov odpret!!!! Zakaj???😩
2020 04 28
Pozdravljene. Se še kiri dogaja to, da ko odda oglas oz. nalozi izdelek, ki ga prodaja ga drug dan pol več ni gor? Vceraj sem oddala 8 stvari, danes so gor se samo 4.. 🙄
2023 06 19
> rrosa64: > kaj se dogaja. Nekaj časa nisem bila na tem portalu, in so mi slike izdelkov brisane... sploh ne vem kaj je tam bilo.... Na koga se naj obrnem, ker tega ne dovolim, To je moj butik, moje stvari so bile slikane, mojji izdelki, sedaj pa so brisani...... Naj mi kdo pove na koga se naj obrnem in da hočem da so slike nazaj gor.... > Hvala. > lp. jaz imam vedno to tezavo.. kak nalozim stvari, drugo jutro jih obvezno vec ni.. zdaj ze par krat isto.
2023 06 19
Na sploh bi predlagala da se forum naredi viden in dostopen. Scrollat moram do ne vem kam, da sploh vidim mali napisek “forum”. In ocistut “spama” tudi.
2023 07 06
Zdravo, Sporočam, da rubrika Šali in pasovi ne deluje. Prosim za podporo. Hvala.
2023 09 22
Jaz ne morem spreminjat cene artiklov, že par mesecev, admina sem obvestila po FB že avgusta in spremenilo se ni nič. Prodaja pa je tak veste kakšna - zelo slaba, 1 realizirana prodaja od junija ,:(
2023 09 29
Zdravo, vam normalno deluje denarnica? Jaz nikakor ne morem naložit sredstev, ki bi jih uporabila za storitve: izpostavljen izdelek ipd. Prosim admina za pomoč oz. odpravo težav 🫶🏼
2023 11 25
1 2