Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Znižanja & ugodnosti (skupna tema)

Pišite za ceno! Jakne, obleke, torbice :)
2016 11 20
Pri meni potekajo danes in jutri znizanja na nekatere izdelke! Ob tem pa vsaka kupka prejme zraven se darilce!
2016 11 21
Živjoooo :) Imam le še nekaj artiklov za prodati, tudi podarjam, vendar tega nimam tu gor. Tako da, prosim, pomagajte mi sprazniti omaro, da bo lahko normalno zadihala ;) Poštnina je moja :)
2017 01 29
Zdravo punce :D Tudi jaz imam za vas posebno akcijo: TA VIKEND POŠTNINO ČASTIM JAZ :D Če si prebrala to objavo in si želiš izkoristiti to ugodnost, mi piši na zasebno sporočilo. Vabljene v moj butikec :) Lep dan <3
2017 02 02
V mesecu FEBRUARJU vsa nakit v butiku brez poštnine. ;) Navadno poštnino plačam jaz. Vabljene na ogled. :")
2017 02 03
Pripravila sem še eno akcijo za vas: ta teden ob vsakem nakupu v mojem butiku GRATIS DARILCE <3 Vabljene :D Lep dan
2017 03 14
Dodala sem doooosti novih artiklov. Brezrokavnik faux fur, hlače s pikicami, zanimive majčke, obilo ličil (senčila, eyelinerji, šminke, bronzerji - Essence, Catrice, KIKO Milano, Rimmel, Bourjois, Manhattan, Art Deco, Rochas..), verižice, izdelki za lase ( TIGI, Matrix).. Cene so ugodne, preveri ;)
2017 03 17
Obveščam vas, da ima večina artiklov v mojem butikcu simbolične cene, torej že itak v osnovi veliko nižje, kot so v resnici vredni. Artikli so pa še vedno kot novi, številni tudi prav novi. Vse si lahko preberete v oglasih v mojem butiku, o kvaliteti izdelkov (in sodelovanja) se lahko prepričate tudi iz odzivov, ki so jih pustile uporabnice, ki so doslej sodelovale z mano. Vabljene v moj butik! <3
2017 03 18
Večinoma nove stvari pri meni, po zelo nižjih cenah kot so bile kupljene, vabljene na ogled ;)
2017 03 31
Majice po 3€ :D
2017 04 12
Pozdravljene! Zapiram oddelek oblačil in kozmetike zato se za vse cene da dogovorit in zraven priložim še darilce. Vljudno vabljene! :)
2017 04 20
Znižanja tudi pri meni :) !
2017 04 20
Znižala sem ceno prvim trem artiklom, ki jih vidite v mojem butikcu. Omare je treba izprazniti! o:) Pa tudi cene drugih artiklov so zelo ugodne!!! Vabljene! <3
2017 04 23
V Mojem butiku so lepa moderna oblacila in obutve znamke ,Zara ,stradivarius ,hm,bershka in tn. Cene so tako kot so napisane pisite in se da zmenit za popust .Pišite.
2017 05 31
OB NAKUPU TREH ARTIKLOV ZASTONJ POŠTNINA + DARILO L'OCCITANE KREMA ZA ROKE!!
2017 06 10
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 16