Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se
Domov Kozmetika Izdelki za obraz BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov
BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov
BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov

BEAUTY 🎯 EDIT Vrednost >125€ / 9 Izdelkov

45,00 €

Znamka: elemis, rodial, molton brown, omorovicza, mio, elizabeth arden, christophe robin

Mesto: Ljubljana

Materiali: ***

Oznake: elemis arden omorovicza benefit rodial

2
0

https://mojbutik.si/items/kozmetika/2470646/obvestilo Prodam kozmetično torbico polno izdelkov v vrednosti >125€, cena: 45€ + 1€ navadna* ali 2€ priporočena poštnina. VSE NOVO/NERABLJENO! 1. Omorovicza - Daily Vitamin C 5ml https://www.lookfantastic.com/omorovicza-daily-vitamin-c-serum-30ml/12000512.html 2. Rodial - Pink Diamond Mask https://www.lookfantastic.com/rodial-pink-diamond-lifting-face-mask-8-pack/11290638.html 3. Molton Brown - Orange & Bergamot Bath and Shower Gel 100ml https://www.lookfantastic.com/molton-brown-orange-bergamot-bath-and-shower-gel/10881881.html 4. Benefit - Porefessional Hydrate Mini https://www.lookfantastic.com/benefit-the-porefessional-hydrate-face-primer-mini/12385226.html 5. Elemis - Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 20g https://www.lookfantastic.com/elemis-pro-collagen-rose-cleansing-balm-105g/11984195.html 6. Elizabeth Arden - Prevage Anti-Ageing 5ml https://www.lookfantastic.com/elizabeth-arden-prevage-advanced-daily-serum/10664989.html 7. Christophe Robin - Regenerating Mask with Rare Prickly Pear Oil 50ml https://www.lookfantastic.com/christophe-robin-regenerating-mask-with-rare-prickly-pear-seed-oil-250ml/10787026.html 8. Mio Skincare - Boob Tube 30ml https://www.lookfantastic.com/mio-skincare-boob-tube-30ml/11165889.html 9. Makeup bag INFO: VSI ARTIKLI SO ORIGINALNI. 🔊 NE MENJAM! Ne pišite za menjave, hvala! Plačilo: TRR, poštna nakaznica ali paypal. DENARJA POSLANEGA PO POŠTI NE SPREJEMAM! Poštnina 0,5€-2€ (odvisno od teže paketa). Paket pošljem isti dan po prejemu denarja. OSEBNI PREVZEMI niso možni. Zaradi slabih izkušenj ne pošiljam po povzetju! Na vsa vprašanja z veseljem odgovorim. Sem poštena in to pričakujem tudi od vas! Hvala, ker ste obiskale mojo trgovinico. Prijetno nakupovanje! *Če pošljem z navadno pošiljko ne odgovarjam za morebitno izgubljeno pošto.

Dodano.: Mar 26, 2020 Ogledi: 86

Dejnica

97
0

Uporabniku sledijo

78

Uporabnik sledi

0