Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Teme "iščem" --- objavjajte v kategoriji "Iščem"

Živjo Jst iščem več stvari in sm odprla par tem pod 'iščem' in je blo tko ful mal odziva, se mi zdi da tud ful mal folka vidi te teme ... ?se ne bi dalo urediti, da je tam ko dodajaš artikel, ki ga prodajaš/menjaš/podarjaš tudi možnost iščem/kupim? tako bi imel potem tudi tisto kar iščeš v svojem profilu, kar bi olajšalo tudi menjave pa še na koncu bi lahko tudi izbrisal, ko bi stvar že dobil. Na forumu je toliko tem vsega skupaj, da mislim, da se velik ljudem sploh ne da prebirat, če imaš pa v profilu pa že takoj vidiš sliko in veš kaj kdo išče. lp
2014 07 21
iščem baggy hlače po možnosti v sivi barvi ali pa spodnji del trenerke bol šrok kroj s patentom velikost M ali manjši L [:Ljubek] sončkast dan useem [:Nasmeh]
2014 07 24
Meni pa ne dela rubrika iščem. Ko želim objaviti, mi napiše "opa, nekaj je šlo narobe" in to že kar nekaj časa. Morda veste za kaj gre?
2014 09 06
Meni tudi, NIČ ne morem objavljat, razen v že stare teme!
2014 09 08
Mene pa zanima, zakaj ne morem odpreti nekaterih forumov, med njimi tudi forum "iščem"? Tako ne morem spremljati če katera išče kaj, kar bi ji lahko jaz ponudila, niti jaz ne morem objaviti kaj iščem :( Piše: opa, nekaj je šlo narobe [:jok] Razlaga tega? :(
2014 11 14
Zaradi preobremenjenosti foruma, saj uporabnice odpirajo nove teme kot za stavo!
2014 12 03
Kupim take natikače ševilka 36. [slika:68d53d32-f84a-4ad6-8791-f7c26b33545c]
2015 07 06
1 2