Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Glede replik

Punce na tem butiku tako nabijajo cene, če pa grete v celju npr. v eno trgovino zraven rossija imate tam birkin in celine torbice ponaredek za 20€, tukaj pa je kar 50€? halo punce, saj vemo da bi rade kaj zaslužile, ampak vsaj fer bi lahko bile. In Armani Jeans torbice po 60€? Originalno dobiš za 115€ lepo prosim. To je samo moje mnenje, lp :)
2014 04 16
potem pojdem rajsi kupit v trgovino:)
2014 04 16
Mislim da vseeno kar zmagajo "Zanotti" teniske, ki jih imaš recimo v Btcju v nekem butiku za 20-30e, tukaj pa se ponaredki prodajajo za 110e ali več? Slaba, upam da vas je čim manj nasedlo. :)
2014 04 16
NinaWilliams se strinjam:) res sramotno da takole izkoriščate tiste, ki niso preveč izobražene na tem področju. Sploh pa na takšnih straneh le redko kdo kupi kaj vrednega več kot 50€, saj je namenjena rabljenim oblačilom ne pa preprodaji replik ki je tako ali tako kazniva.
2014 04 16
Flowerpetals...se popolnoma strinjam..če ni skrivnost,katera trgovina oz.kje se nahaja..je ta,kjer lahko po ugodni ceni dobiš replike torbic,ki si jih navedla? [:Nasmeh] Tukaj so cene le-teh res nenormalno visoke..
2014 04 16
infashion v planet tuš celje :) imajo pa tudi michael kors torbice, samo da ne piše gor michael kors ampak nekaj drugega...sicer sem tako ali pa tako proti replikam ampak mi je bedno, ker punce nabijajo cene, kot da prodajajo rabljene orginale.
2014 04 16
Hvala,da si to delila z nami..bom šla pogledat naslednjič,ko grem v Celje....Hvala za informacijo!!!!!!!! Lep pozdrav! [:Nasmeh]
2014 04 16
Ni problema, lp :)
2014 04 16
se strinjam z napisanim :) res so nekatere smešne glede tega...
2014 04 16
TjašaC jaa prav res! Pa nekatere jim še nasedejo ker mislijo o vau tole je pa isto kot original pa bi za original odštela veliko več! In potem plačajo 50€ za neko torbico oz. karkoli, kar bi lahko preko ebaya ali v kakšni trgovini dobile za mnogo manj!
2014 04 16
točno tako :) upam da so to te punce vidle in se mal zamislile :)
2014 04 17
Logično, da si ene upajo nabijati cene določenim artiklom, ko pa vidijo kako ene norite za njimi :D
2015 10 23
v bosni na tržnici se replike torbic prodajajo od 25-40€
2015 10 27
Mene pa najbolj jezi,da punce prodajajo izdelke,ki so jih kupile preko Alli exspress,za orginale in seveda temu primerne cene,kao ceneje od orginala,verjetno,pa neketere niti ne vedo,da alli exspress sploh ne prodaja originalov,ampak samo PONAREDKE.Pa parfume ,trdijo da so originali in ko jo vprašaš,ali je original,bo še vedno trdila,da je,ko pa ji napišeš,da v primeru,da in,da boš ukrepala ,pa takoj napiše,da ga je žal prodala.Lep pozdrav,pa varno nakupovanje M.
2015 10 31
Enako velja za replike trenirk, raznovrstnih znamk....tu se prodajajo za 40€, v bosni pa jih dobiš za 25€ haloooo....
2015 10 31
1 2 3 4