Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Klubi, srečanja /

Flea Market - Tržič

Pozdravljene punce! V soboto, 18.12.2012 v Tržiču, nameravam organizirati mini 'bolšji sejem' [:nasmeh] Zanima me, če bi nam se katera izmed punc iz okolice Kranja ali pa katera, ki ji Tržič ni predaleč rada pridružila pri prodaji. Glede na to, da dogodek prvič organiziram bom dvorano krajevne skupnosti dobila zastonj, kar pomeni da tudi rezervacije za mize ni potrebno plačati! Razmislite in vse tiste, ki ste morebiti zainteresirane se mi lahko oglasite na moj mail: [email protected]. Vse lepo vabljene k nakupom in prodaji! [:nasmeh]
2012 11 30
O super ideja, žal pa sem doma predaleč, sem iz MB... je pa super ideja to, da se tudi kje drugje organizira, tebi pa želim veliko sreče pri organizaciji, pa da bo čim več obiskovalk in nakupovalk [:nasmeh]
2012 11 30
name načeloma lahko računaš :)))
2012 11 30
Res natasunka !? To bi bilo super :D Trenutno se zbiram prijave vseh "prodajalk" ampak glede na trenutni odziv nas bo kar nekaj [:rezoc] Sporoci mi ce imas cas ta dan in ce se nam bos sigurno pridruzila, da ti rezerviram mizo in ti sporocim se vse tocne podatke! Super bo ce si bomo kaj prodale ali izmenjale, v nasprotnem primeru se bomo pa malo podruzile in bolje spoznalem tudi to je nekaj [:nasmeh]
2012 11 30
Hvala soncnica87! Skoda ker se nam ne mores pridruziti...
2012 11 30
mam čas ja :) mi boš še mal več o tem povedala v pogovorih?
2012 11 30
Pojavil se je mali tiskarski škrat :D In sicer namesto 18.12.2012 bi moralo v vabilu pisati da bo flea market v soboto, 15.12.2012 !! Se opravičujem [:ljubek]
2012 11 30
do kdaj ti morem javit, če se bom udeležila?
2012 12 05
kako je potekal tale market? vas je bilo dosti? ste bile zadovoljne z izdelki in dogajanjem [:nasmeh] ?
2012 12 16
oo hvala za fotke, ja ful fajn je bilo, videt je da ste uživale in da je bilo na izbiro res polno super oblačil in dodatkov [:nasmeh]
2012 12 22
Joj, kako mi je žal, da sem tole zamudila. Očitno sem spregledala temo. Drugače bi bila definitivno tam z vami:-) Pa drugič. Lp Maja
2012 12 30