Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Prosim za pomoč! Kam zapakirati čevlje?

Punce, zanima me kam ve pakirate čevlje, ko jih prodajate? Najlepša hvala za odgovore, Anja
2014 05 05
V vrečko in oblepiš z selotejpom nato nalepiš naslov in ga prelepiš z prozornim selotejpom da se na pošti ne strga ter pošlješ
2014 05 05
Skatla od cevljev, najbolj elegantno in se uporabno :)
2014 05 05
Ja samo če pošlješ v škatli potem se šteje kot paket kar je pa bistveno dražje, ali ne? Jaz sem ponavadi kar v vrečki poslala ali pa v oblazinjeni kuverti.
2014 05 05
Ne se ne, ce reces kot navadno pismo. Kot paket se steje, ce je vec kot 1kg. Tkoda ne se pustit oropat s strani postnih usluzbenk, nima veze kaksna embalaza je, vazna je kilaza.
2014 05 05
... Jaaa, kot je rekla Hokuspokus ful je pomembno, da rečeš nej pošljejo kot navadno pismo. Js tud nisem štekala teh njihovih for, dokler nisem ženske na pošti vprašala, kaj je fora paketa, oziroma kdaj paket postane paket in se ne šteje več kot navadno pismo. In mi je rekla, da do dve kile se smatra kot "navadno pismo".
2014 05 06
js posiljam v skatli od cevljev :) ce se kaj poskoduje ves da nisi ti kriva v vreckah se lahko kaj deformira.. :)
2014 05 06
Jaz tudi posiljam v skatljah, sem bolj sigurna da pride paket cel, sem pa dobila ze cevlje v vreckah in je pri vecini pogledala peta ven, tako da bolj priporocam skatlo :-)
2014 05 06
Super, hvala vam za odgovore! ;) Lepo se imejte in lep dan, Anja
2014 05 06