Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Nova prevarantka

Sploh ne morem več zaupati temu butiku. Prodajalki sem poslala denar za 3 izdelke že mesec nazaj, ona pa je samo izbrisala stvari iz svojega butika in je že verjetno prijavljena pod novim imenom. Ne vem, kako bi lahko to preprečili??? [:jezen] Prej je bila prijavljena pod MalaMonika, ker ima sedaj verjetno drugo ime, pazite na uporabnico Moniko Ivančič iz Maribora!!!
2014 09 12
Ne vem zakaj se preprosto ne odpelješ k njej domov z sprintanimi potrdili o plačilu in je to to. Jaz sem to storila in v trenutku dobila vrnjen dolg.
2014 09 12
Ja, točno to, če ti MB ni predaleč in če gre za več denarja, lepo pojdi k njej na izlet [:zalosten]
2014 09 12
Ali jo pa poišči na fbju pa jo kontaktiraj tam..zagrozi ji, da je svet majhen in da boš objavila po celem internetu vse glede nje ali nekaj..ne vem..
2014 09 12
Točno tako,odpelji se po svoj denar. Jaz tudi čakam od uporabnice da mi pošlje stvari.Nisem pa jih se dobila. Placala zanje nisem zastonj.Pa magari se v ponedeljek odpeljem do nje,me ne zanima. Ker si enostavno tega ne smemo dovoliti.
2014 09 12