Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Lepo prosim rabim pomoč :( !

POZDRAVLJENA DEKLETA! V petek 12.9.2014 sem poslala eni punci paket ki je vreden nekaj in sma se zmenle navadno in zdej se je vrjetno izgubil ker ga ni dobila. Klicala sem že na pošto in so rekli da če danes do 3 ure ne dobi lahko da se je izgubil .In da naj jutri pokličem če ga ni dobila. No ona ga še kr ni dobila takoda se pomojem je izgubil zdaj pa js sem poštena in nezafrkavam nubene tule ( po odzivih se vidi) nvm kaj naj naredim enkrat sem videla da je ena objavila kako najditi izgubljen paket ki je navadno poslan... :// ima katera kako idejo kaj naredit ?? Ker ta pošta se res ne sekira za nič, so rekl tesko ga bo najdit pač ja sje to razumem samo kakšen odnos imajo to šarf po telefonu :// največja fora pa je to da ona ni poslala v petek ko sma naredle mnjavo ( in ga tut js nsn dobla) dans naj bi naprej poslala in nvm če ga bo ker ga ona ni še dobila mislim js sem ob paket ki naj bi ga dobla trenutno in ob svoje kar sm poslala! res s temi paketi delajo kot s smetmi . včasih nikoli se mi to ni naredilo pri večjih paketih manjše pa ita posljem priporočeno!
2014 09 15
Si mogoče pomislila na to možnost, da je ta punca nategnila tebe? ;( in da si samo zmišljuje, da ni dobila paketka!
2014 09 15
Poslala sem že več kot 140 paketov pa se mi ni še noben izgubil.. vrjetno pa bo prišlo kaj z razmikom glede na to da je še precej cest zaprtih in imajo vrjetno tudi poštarji rahlo zmedo [:nasmeh]
2014 09 15
mislim da ni ker ima same lepe odzive in veliko jih ma ...:/
2014 09 15
ja upajmo da je tako, ! samo ko je reko da bi morala danes dobit najkasneje do 3 ure... jutri bom še enkrt poklicala sam nevem kk ga bodo nasli! reko je da mogoč je obstal na pošti njeni pač iz njenega kraja nevem več
2014 09 15
aaha joj vali9989 upam da se use lepo izteče, hvala vam!!
2014 09 15
meni so v zadnjih 2 mesecih čudežno izgubili 4 pakete ne briga jih nič, če kličeš te pa naderejo !!!!
2014 09 15
meni se ni še nikoli noben paket izgubil...
2014 09 15
tudi nas paketek se je zgubu pa smo klical na posto in je rekla da nic nemorejo in naj cakamo [:zalosten] bomo se malo počakal
2014 09 15
Samo na pošti so pa res en mau čudni,meni je ena oseba poslala denar priporočeno v petek ( mi je slikala in prikazala) dobila pa še NISEM. [:sokiran]
2014 09 15
Najbrž boš dobila jutri, pri meni kuvertice z denarjem zmeraj pridejo 1 ali 2 z zamikom :)
2014 09 15
Piši mail na :[email protected] Napiši naslov,kamor si poslala in kdaj.Jaz sem že tudi parkrat pisala in so mi vedno pomagali.Lp
2014 09 15
Dobivala sem nonstop drugi dan,če je priporočeno. Tako je bilo pr men vsaj
2014 09 15