Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

prosim pomoč.!!

a ima katera izkusnje z nakupovanjem na spletni strani e.bay? ali kaksne druge tuje strani? namrec nikakor nemorem najti st. svoje noge koliko je to v USA stevilki.. ? :/ [:zalosten]
2013 01 14
živjo,jas si skos kupujem z guessove strani,vse patike imam s te strani
2013 01 14
hvala sem ugotovila koončno mojo številko :D kittycat a mogoce ves kako je kaj s poštnino? iz te strani ali paa iz USA. ?
2013 01 14
če si naročiš pri ASOSu je poštnina čisto zastojn.
2013 01 14
Imaš PayPal račun?
2013 01 14
nimam nič..sam reigtrirala sem se.. ko govorijo da so vsi zelo zadovoljni.. pa tut večje stevilke so gor.. zdej bi pa prav rabila nekoga da mi vse to pokaže. :D kmberly kak si pa to naredim?
2013 01 14
aha kak si pa ustvarim paypal? a je kaj posebnega?
2013 01 14
rabiš met veljavno kreditno kartico (visa, visa electron, mastercard)....če imaš to se samo registriraš in vpišeš podatke in se registriraš. ko se boš registrirala ti bodo poslali 4mestno kodo na tvoj račun, ki jo boš morala vnesti noter, če želiš da ti aktivirajo račun. simple ko pasulj če slediš navodilom.
2013 01 14
zele vam bom poslal eno super stranicooooooooooo :))) jaz tuki narucujem stranica je njemcaka i boljse cene maju od ebaya :)) ITAL.DE ( ital.design :)) [:nasmeh]
2013 01 14
živjo,jas plačujem z mastercard cartico,poštnine imam 5e dobim pa v 2dneh.glih sem si naročila guessove superge in sem jih že dobila
2013 01 15