Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Punce zanima me kakšna je razlika med gel in nexgen nohti? :)

Prosim e mi lahko poveste...gel poznam, sem že imela nexgen pa ne poznam.. kakšne so vaše izkušnje? je vredu? poznate koga, ki dobro in ugodno naredi? Hvala :))**
2014 10 28
Nexygen nohtov ne izpostavljamo uv svetlobi.. Naravni noht ohranjamo lep in zdrav! - Ni potrebna UV obdelava! - Nanos je hiter in preprost! - Brez nepotrebnega piljenja! - Široka barvna paleta! - Noht je odporen na rise in prelome! -Hitro in enostavno odstranjevanje! Jad delam gel nohte po ugodni ceni že za 8€;):D lp
2014 10 28
makamalicka; kako dolgo pa je obstojno in kje delaš? :)
2014 10 28
jas delam gel nohte ne tote nexygen nohte hehe=D dolgo so obstojni tudi do 1mesec(saj imam več vrst):) murskaa:P
2014 10 28
Jz iščem žal nexgen..:)
2014 10 28
nexygen je skoraj enako kot depend ne treba pilit nohta;).. lp:)
2014 10 28
Katere znake gel pa uporabljaš?
2014 10 28
dva osnovna kompleta mam(podlak,nadlak,olje za kožico ph bond) in sicer:depend in original gelish.. ker imam različne vrste gelov in gel lakov (nekateri držijo dlje nekateri manj)
2014 10 28
Koliko je cena, če narediš gelish na naravnem nohtu, tega, ki drži najdlje?
2014 10 28
em odvisno če hočeš met vzorec,če hočeš met različne barve je 10€,drugače pa 9€ al pa 8€..v zasebnem me lahka kontaktiraš ti pošlem kake vse delam
2014 10 28
Šele sedaj sem prebrala kakšna je razlika med gelih in gel nohti :o https://beautyspotstudio.com/permanentno-lakiranje-ni-enako-kot-gel
2019 01 05