Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

V kakšnem stanju so izdelki?

Jaz sm ful impulzivna kupka, tko da moje stvari so večinoma nove in z etiketo. Cene pa vsaj na pol. Vabljene 😃
2021 10 20
> pikica1: > Živjo punce, > Imam vprašanje, mislim, da je na mestu, da o tem predebatiramo, saj sem res razočarana. > V kakšnem stanju so izdelki, ki jih prodajate? > Sem imela veliko izmenjav in marsikdaj je bil izdelek zmuckan/scufan, spran,... Sem začela biti bolj pazljiva pri menjavah. Nato.. Kupim izdelek prek bolhe, mi zagotovi 2x nošeno, vseeno vprašam, če so kakšne napake, ne niso. Dobim izdelek VES SCUFAN, zgornji del je bil celo drugačnega odtenka, saj je bil spran. > Zanima me, kaj kdo res to nosi, da si to drzne prodajati? Razumem mogoče komu pride prav in to kupi po bistveni nižji ceni ali izmenja. Ampak, da nekdo laže v kakšnem stanju je izdelek? > Že spet sem nad nakupom razočarana. 1. sem pri punci tu gor popustila in nasedla. Sedaj pa ne vem, kaj naj punca seveda, ne bo vrnila denarja. > Sploh si ne bom več upala karkoli kupiti, ker to je pa res katastrofa! Spet dobra tema, ki me vedno znova frustrira in jezi. Mislim, da bi moral admin že na samem začetku striktno vsakemu gnjavit, da se tu prodaja samo izdelke, ki so lepo ohranjeni ali celo novi. In seveda tudi kasneje. Pa četudi ti bi slo na živce, bi lahko imel kak avtomatski odzivnik, da kakršnokoli oblaculo ki ga daš gor, nazaj napiše, da mora biti tako in tako. Ne vem, ker se to dopušča, je vse več takih, ki bi še svojo rit prodale, sam da dobijo denar. Žalostno, kakšni ljudje so na svetu, šele tako sem videla pravo sliko.
2022 03 03
> mary4u: > > pikica1: > > Živjo punce, > > Imam vprašanje, mislim, da je na mestu, da o tem predebatiramo, saj sem res razočarana. > > V kakšnem stanju so izdelki, ki jih prodajate? > > Sem imela veliko izmenjav in marsikdaj je bil izdelek zmuckan/scufan, spran,... Sem začela biti bolj pazljiva pri menjavah. Nato.. Kupim izdelek prek bolhe, mi zagotovi 2x nošeno, vseeno vprašam, če so kakšne napake, ne niso. Dobim izdelek VES SCUFAN, zgornji del je bil celo drugačnega odtenka, saj je bil spran. > > Zanima me, kaj kdo res to nosi, da si to drzne prodajati? Razumem mogoče komu pride prav in to kupi po bistveni nižji ceni ali izmenja. Ampak, da nekdo laže v kakšnem stanju je izdelek? > > Že spet sem nad nakupom razočarana. 1. sem pri punci tu gor popustila in nasedla. Sedaj pa ne vem, kaj naj punca seveda, ne bo vrnila denarja. > > Sploh si ne bom več upala karkoli kupiti, ker to je pa res katastrofa! > Spet dobra tema, ki me vedno znova frustrira in jezi. > Mislim, da bi moral admin že na samem začetku striktno vsakemu gnjavit, da se tu prodaja samo izdelke, ki so lepo ohranjeni ali celo novi. In seveda tudi kasneje. Pa četudi ti bi slo na živce, bi lahko imel kak avtomatski odzivnik, da kakršnokoli oblaculo ki ga daš gor, nazaj napiše, da mora biti tako in tako. Ne vem, ker se to dopušča, je vse več takih, ki bi še svojo rit prodale, sam da dobijo denar. Žalostno, kakšni ljudje so na svetu, šele tako sem videla pravo sliko. Jaz pa mislim, da ni treba, da se prodajajo samo oblačila, ki so kot nova... Važno, da se pri objavi napiše kakšna je napaka na artiklu pa da se ne postavi pretirana cena za ta artikel. Razen, če stvar res ni več za nosit, takšne stvari je res brezveze naprej prodajat.
2022 03 09
> pikica1: > Živjo punce, > Imam vprašanje, mislim, da je na mestu, da o tem predebatiramo, saj sem res razočarana. > V kakšnem stanju so izdelki, ki jih prodajate? > Sem imela veliko izmenjav in marsikdaj je bil izdelek zmuckan/scufan, spran,... Sem začela biti bolj pazljiva pri menjavah. Nato.. Kupim izdelek prek bolhe, mi zagotovi 2x nošeno, vseeno vprašam, če so kakšne napake, ne niso. Dobim izdelek VES SCUFAN, zgornji del je bil celo drugačnega odtenka, saj je bil spran. > Zanima me, kaj kdo res to nosi, da si to drzne prodajati? Razumem mogoče komu pride prav in to kupi po bistveni nižji ceni ali izmenja. Ampak, da nekdo laže v kakšnem stanju je izdelek? > Že spet sem nad nakupom razočarana. 1. sem pri punci tu gor popustila in nasedla. Sedaj pa ne vem, kaj naj punca seveda, ne bo vrnila denarja. > Sploh si ne bom več upala karkoli kupiti, ker to je pa res katastrofa! Točno to. Ukvarjam se z enakim problemom. Vsaka, ki ima 5 minut časa me sprašuje, če menjam. NE - ne menjam več. Menjala sem dokler nisem dobila nekaj v precej slabšem stanju kot je bilo moje. Zakaj potreba in obsedenost z menjavami? Ne razumem. Če nekaj prodajam, a si res želim ene stvari znebit in drugo navlečt? Ne. Ni več prave poštenosti - prodajaj kar je dobro ohranjeno, ne pa nekaj kar veš, da ne bi tudi sama kupila. Tako da se čisto strinjam s tabo pikica1. Jaz bi ji sigurno že dala negativen odziv.
2022 05 06
Ja, v opisu imam jasno napisano da ne menjam, ampak še vedno dobim veliko sporočil ali sem za menjavo, prodaja pa je zelo upadla.
2023 08 22
1 2 3 4