Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Vprašanje glede kolekcij - prosim za pomoč, če katera ve....

Pozdravljene, Imela bi eno vprašanje glede kolekcij, če bi katera vedela odgovor. V glavnem, ko ustvariš kolekcijo je možno spreminjati? Izbrisati en artikel in dodati namesto tega drugega .....Če se ne motim se izbrisati da, ampak potem na novo pa ne moreš dati namesto odstranjenega artikla kakšen drug artikel. Mi je pisala ena uporabnica, da bi želela dodati v ustvarjeno kolekcijo en artikel, pa bi rada zvedela odgovor, če katera ve [:ljubek] HVALA
2015 01 26
Jz sem enkrat želela zamenjati artikel za drugi, pa ni šlo.
2015 01 26
No, saj jaz se tudi tako spomnim....sem želela 1x zamenjati en artikel, odstranila sem lahko, a potem nisem mogla več dodati :(
2015 01 26
Tudi meni ni šlo zamenjati artikla. Mi napiše, da artikel ne obstaja, ko vnesem link artikla notri :(
2015 01 26
Škoda, saj se mi je zdelo....ma lahko bi imeli tako narejeno....pa sem tudi opazila, ko se artikli prodajo in niso več na razpolago - se artikli v kolekciji zbrišejo, a vseeno ne moreš dodati novih "mankajočih" artiklov No tako, pač je. [:smeh] Bom pustilo temo zaenkrat odprto, da še katera uporabnica zve odgovor na to vprašanje.
2015 01 26
Bilo bi super ko bi se to spremenilo, najbrž se tudi bo, vse ob svojem času. Tema je sigurno koristna, saj kaže Adminu kaj si želimo ;)
2015 01 26