Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

SKUPNA TEMA: Menjam za knjige

Upam, da še takšne teme ni. Ideja se mi je zdela super, upam da se tudi vam. Lahko bi napisale, katere knjige iščemo in jih menjamo za svoje stvari iz butika. Meni se to zdi super, punca ki ima preveč knjig bo lahko menjala za nov kos oblačila in obratno. [:rezoc] (P.S.:Upam, da boste sodelovale in da bo stekla ta 'menjava'. [:ljubek] ) IŠČEM: -Senca vetra -Igra angela -Ujetnik nebes (vse troje od Carlos Ruiz Zafon) -Znamenje križa -Božji meč -Izgubljeni prestol (Chris Kuzneski) -50 odtenkov sive - vsi trije deli -Angelologija (Danielle Trussoni)
2015 02 04
Jaz pa ponujam knjige. Imam precej kuharskih, tako da če katera želi menjati svoja oblačila za knjige, naj javi [:smeh]
2015 02 04
Tudi jaz z veseljem menjam za knjige. Iščem pa kakšne ljubezenske romane ali pa zgodovinske romance. Zelo vesela bom, če ima katera k jigo Indijska ulica in bi jo hotela zamenjati za kaj iz mojega butika. :)
2015 02 04
Tudi jaz imam doma cel kup knjig, ki žal le nabirajo prah, tako da jih z veseljem izmenjam z vami za kakšen drug artikel. Imam pa celo serijo knjig (okoli 30) nobelovih nagrajencev (različni romani, poezija...), ki so prišle v zbirki. Če bi jih katera želela, naj mi piše, ker mi jih je škoda, da samo ležijo na polici. [slika:ea6f7697-9824-44ed-a9f0-e07550adec52] [slika:203b6001-71db-4674-a881-c515c2aa724a]
2015 02 06