Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Trgovine, artikli, razprodaje /

Zanima me vaše mneenjeeeeee :)

Zanima me, katero maskaro mi predlagate, ker sem jih že nekaj preizkusila, pa mi ni bila nobena neki dobra, pa nebi rada spet brezveze kakšno kupvala za probo... Vem, da različne maskare ugajajo različnim trepalnicam, me pa vseeno zanima vaš predlog. :) Imam pa bolj redke pa predvsem kratke trepalnice, tko da.. help? [:rezoc]
2015 03 18
Jaz uporabljam ono Manga od MaxFactorja in eno oranžno od essensa. Samo jaz imam dolge in goste, tak da dvomim, da ti bo to kaj koristilo... Ima pa moja prijateljica tut kratke, pa uporablja tiste Collosal (pač, rumene in roza barve so na embalaži) od max factorja, pa rocket je tut vredu :)
2015 03 18
jas sem najbolj zadovoljna z max factorjevo taka črno pink je in je super
2015 03 18
Presenetljivo sta mi top od Essence tisti, ko mata vezalke gor, oranžna in zelena..obe sta mi res dobri
2015 03 18
Aja….dober trik :) Ko si namažeš trepalnice dej si vmes mal koruznega škroba ali baby pudra in še enx čez maskaro…naredi dvojni volumen
2015 03 18
en nasvet, ki men zelo koristi , namreč verjetno imaš kakšno maskaro, ki je malce že zasušena al mal capasta , no najprej pejt par plasti z novo, jaz uporabljam max factorjevo z zlatim obrobom na pokrovčku, ščetka je super in jih zelo lepo razporedi, na koncu pa še mal z zasušeno :D men pomaga no , in mi jih kar poveča, imam pa svoje tud kr dolge no, pa vseeno ... [:nasmeh]
2015 03 18
Oo ja, to foro s suho krtačko poznam, se jih češem :) ampak vseeno, nisem z nobeno maskaro zadovoljna
2015 03 18
No, če si kateri da, bi prosila,če bi zraven še link prilimala, al pa slikco.. da vidim jaz to točno,za katero gre [:nasmeh] Drgač pa najlepša hvala za nasvete, super ste! [:ljubek]
2015 03 18
Naturella: a škrob/puder posipaš po krtački al po trepalnicah al kak gre to?
2015 03 18
[slika:d492e43a-9a13-4c1e-a3c7-f0b5a205f32c]
2015 03 18
Dober trik s škrobom, morala bom preizkusit. Sicer nimam kratkih trepalnic, vendar že leta uporabljam od Maybelline - volume Express, kupujem jo v Srbiji, ker se tukaj več ne dobi (pride okoli 8 evrov) in je TOP :)
2015 03 19
Hvalaaaa [:ljubek]
2015 03 19