Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Šivilje na butiku - kje ste?

Živjo, Prav fino bi bilo, če bi imele kak seznam domačih šivilj tule na butiku (in kje ste nastanjene) - tako za: a) popravljanje že kupljenih oblačil (vedno prav pride) b) kot za izdelavo novih (kar nekaj vas je, ki same šivate, kreirate in imate na butiku veliko artiklov izpod svojih pridnih, ustvarjalnih rok. prosim prilepite link do vaše strani) Če veste za kak tečaj šivanja, tudi prilepite obvestilo. Hvala vsem. Podpirajmo se med sabo! [:ljubek]
2015 04 22
Zdravo, mene najdete v Mariboru na Koroški c. 16, kjer imam atelje (tam me zagotovo najdete med 10.- 16. uro). Predelujem/ popravljam in izdelujem unikatna oblačila ter modne dodatke. Vabljene na obisk! Pozdrav, Urška
2015 04 23
v okolici bleda nudim popravilo ali predelavo oblačil :) sicer nisem šivilja, ampak znam pa marsikaj! [:ljubek] [:ljubek]
2015 04 23
Iz Turnš pri Domžalah pa najdete Knoflo,ki šiva,para,popravlja,reže,ustvarja,riše,svetuje Dela vse [:ljubek]
2015 04 23
Sem v okolici Nove gorice ,sem šivilja po poklicu ,a ker sem bila zaposlena v drugi stroki nimam še na Butiku svojih kreacij (razen modro -črno krilce),Sedaj sem brezposelna ,a imam veliko dela s šivanjem za nevesti in hči ,ki gre sedaj k Birmi in potem na Valet [:ljubek] o , a če katera kaj rabi ni problema. [:ljubek]
2015 04 24
Aja pa ciklam majčka je moja kreacija [:sramezljiv]
2015 04 24
živjo sicer nisem šivilja (ker ne maram šivat čeprav znam) in sem se izučila za podoben poklic, morda bi bila kdaj pripravljena narediti kakšna manjša popravila naprimer: robljenje, krajšanje, ožanje kakšnih majčk, morda prišijem kakšne naramnice na oblekice... kakšne enostavnejše zadeve. sem iz brežic, občasno tudi v ljubljani in medvodah. nisem pa profesionalna šivilja [:sramezljiv]
2015 04 29
Če katera išče šiviljo v Tolminu ali Novi Gorici - naj kar piše [:nasmeh] Za razna popravila ali izdelavo oblačila po meri [:nasmeh]
2015 05 24