Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

NUJNO IŠČEM kozmetiko!

Ker v rubriki išče ne morem objaviti,bom pa tukaj. Nujno potrebujem naravno kozmetiko. Najraje vidim, da je domača handmade. Torej, potrebujem ognjičevo kremo. Naravni šampon(čimj manj dodatkov, mi je jasno, da potem pač se ne peni,ne diši in ima kratko dobo) in naravno milo. Zaenkrat nimam časa, da bi sama delala in tudi do Lusha ne morem stopit(konec koncev bi rada dala priložnost domačim ustvarjalkam) Prosim da tudi v naprej, ne mi govorit , da imam v trgovinah Melvito ali kaj takega. Če hotela bi tudi tam kupila. Ponudnice v akcijo [:ljubek]
2015 06 17
sicer pa vtipkaj v iskanje naravno in najde kar precej izdelkov (na drugi strani je kar nekaj mil ;))
2015 06 18
Lush in Loccitane žal nista naravna, imata pa elo visoke cene, sploh pa Lush. Tudi sama sm dolgo mislila, da gre za naravno kozmetiko, vednar imam doma lushev tonik in vem, da sestavine niso naravne. Sama izdelujem ognjičevo mazilo, če morda katero zanima. Sestavine so popolnoma naravne, ne dajem nobenih konzervansov, zato je rok uporabe 6 mesecev :) Z malo volje, želje in spretnosti si lahko preproste kozmetične izdelke naredite tudi doma :)
2015 06 18