Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Iščem šiviljo- kreatorko

Sem bolj tisti tip človeka, ki se hitro naveliča enake barve pohištva.. Iščem nekoga, ki bi znal preoblečti kavč :) Z vsemi detajli gumbki.. Res nekoga, ki to zna, ker sama nimam niti pojma o tem kje kupiti bolj kvalitetno blago.. :))) Dobrodošla je kakršnakoli informacija [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 06 23
Uf to pa ni tako enostavno pa tudi poceni ni .Kavč je potrebno razdret in po starem naredit novo obleko in zopet oblečt ,zabit odspodaj .Moraš imet vsaj prenosni kompresor .Vsako tapetništvo ti preobleče ,ne vem pa če se ti izplača. [:zaspan] [:sokiran]
2015 06 24
Ne izplača - povem iz prve roke ;) Najceneje je v ikei kupiti prevleko za kavč, če seveda imaš takšen kavč, da paše :D
2015 06 29
Ma povsod sem gledala kavče.. Za tega sem dala tko 8000€ in je nerealno udoben.. Velik.. Nikjer v nobeni trgovini nisem našla takšnega da ima to obliko, ker mi samo ta najbolj paše v dnevni prostor.. [:zalosten] Tako da mi edino to da ga preoblečem nekako pride najbolj prav. Vem, da ni poceni [:nasmeh] mi je vseeno koliko pride, samo da bi bilo vredu narejeno. Vse kar sem preko neta našla so iz LJ in mi je skoraj vsak napisal da se mu ne splača hodit v moje kraje.. [:zalosten]
2015 06 29
Sem delala pri Mit Štrukelj iz Šempasa, tako da vem da tudi preoblačijo .Ti pa povem ,da ne bo poceni. Pokliči jih. [:prepoten]
2015 07 02
Najlepša hvala [:ljubek]
2015 07 02