Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Izkusnje - prekvalifikacija kozmeticni tehnik?

Zanimajo me izkusnje punc, ki ste opravljale prekvalifikacijo na ssfkz, morda tudi drugje? Kakovost pridobljenega znanja, zaposljivost, tezavnost?
2015 07 15
kaj si pa zdaj po poklicu?
2015 07 15
ampak jaz osebno se ne bi, ker je kozmetičark ogromno
2015 07 15
Zdaj sem zobotehnik, vendar me to delo čedalje manj veseli.
2015 07 15
ampak kar jaz vem ima zobotehnik ok plačo in tudi jih ni toliko da bi bil presežek... meni se res zdi bolj pametno stisnit skup zobe in pač opravljat ta poklic, kot pa biti kozmetičarka kjer je konkurence še pa še
2015 07 15
Sama imam narejeno to solo prvo frizerska potem pa se plus dva kozmeticni tehnik...sola u Lj je u k.....totalno.nič ne navadijo. Predvsem pa ni delaa!!! :( ne priporočam! :/
2015 07 15
Lilith placa ni bogvekaj, pac delas cele dneve da mas nekaj od tega, ker vecino pobere zobozdravnik. Nevem pa zakaj bi stiskala zobe celo zivljenje. Vecje moznoati za uspeh imas itak tam kjer te veseli. Nixchannel, kakor spremljam oglase zmeraj vsaj nekje iscejo? Kaj pa it na svoje? Jaz ciljam bolj na to
2015 07 15
Je treba met fulful izkusenj če hočeš da te uzamejo.drgac te dajo pa teden dni na probo pol pa brca u rit in goodbye!:) tako je dandanes :) kamorkol sm prsla prasat za siht pravijo kolko delaunih izkusen mas,imaš usaj 3 leta?! Wtf kej ste mone jsm koncala solo pa 2 leti nazaj mislm čist bed :) meni je ful žau ki sm nrdila to solo.če bi sla za trgouko bi vlo pomoje velik bols heh ..
2015 07 15
Ves kak je it na svoje.dns usaka mona lah odpre svoj s.p. :) dejansko je tko...pole laufa 3 mesce ko vidi da ni nč zaprejo..dns maš to na usakem koraku na usakem vogalu,je skor k pekarna :) hehe se ne splaca pomoje :) sam dolgove si clovek nakoplje :)
2015 07 15
ja, ampak mislim, da če greš delat k kakemu privat zobozdravniku da je bolše? vem da ta, ki jo obiskuje teta zelo dobro plačuje svoje zobotehnike (imajo vsi hiše na bledu...)
2015 07 15