Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Ličenje-pomoč :)

Mene pa nekaj zanima.. če mi lahko katera pomaga oz. ima izkušnje [:ljubek] Osebno se ne ličim pogosto,ker imam lepo kožo in uporabljam samo BB kremo a včasih se mi "lušta" kakšen sexy make up [:tihsmeh] [:ljubek] Zato me pa zanima kaj točno moram uporabit,da bi si sama pričarala svež - tanjši obraz oz.bolj nežen obraz [:sramezljiv] ? Spodaj dam lahko BB kremo al? In potem uporabim Concealer če bi želela zakriti podočnjake.. Potem uporabim highlighter,da povdarim te strani obraza kateri bi naj izstopali.. Bronzer je pa potem tale,ko si potemnim ličnice in vse ostalo,da mi naredi ozek obraz kajne? Kaj pa potem vzamem za zaključek? In katero firmo mi priporočate? Do zdaj mi je Catrice bila ok ampak še nimam njenega bronzerja in tega.. Hvalaaaa [:ljubek]
2015 07 21
ja, se strinjam, kaka nude paletka bi ti bila super za kakšen svež videz, pa mogoče kakšna dobra maskara [:rezoc]
2015 07 21
če se lahko priporočam: imam paletko senčil in bronzerjev, pa eno zelo lepo natural senčilo v toplem odtenku od avon, na voljo tudi za menjavo :)
2015 07 21
hvala tinakatarina za tako izčrpno navodilo! preprosto in upam,da na koncu tudi lepo (zame mislim..ko sem začetnica) [:tihsmeh] [:ljubek] Lp Lilith666 hvala..ampak glede na to,da se bom zdaj šele začela učit si bom vse novo nabavila, da bo kot treba bit [:ljubek] hvala vseeno. Lp
2015 07 21
drugače pa meni najboljše cenovno dostopne znamke kozmetike so catrice na prvem mestu (šminke,bronezrji,laki) , potem maybelline in manhattan glede pudrov. mogoče tudi loreal ampak so že kar malo dražji. , essence pa me še zdaj ni kaj preveč presenetil razen kakšnih lakcev.. :)
2015 07 21
jaz sem uporabljala tekoč puder od maxfactorja ampak so se mi zdeli tako "težki".. da se je vedno vidlo,da mam nekaj napocano gor (ker drugače za vsak dan ne rabim tega..mi zadostuje samo BB krema..pa to tudi ne vsak dan..) in ne vem..sem jih prenehala kupovat,ker mi pač niso bili vredu in tudi cena je bila 15€.. tudi od maxfactorja sem imela puder v prahu in ni bil tako napačen le vonj je bil tako "industrijski" da mi je prav koža smrdela..tako,da sem tudi dvignila roke [:tihsmeh] zdaj imam namen si vse pri catrice priskrbet in pri manhattnu ja [:nasmeh] sta obe dobri firmi. Od loreala pa imam maskaro in je top! je ne dam za nič na svetu :) teh 13€ je odlično investiranih [:tihsmeh] essence pa je pač bolj za punce,ko začnejo spoznavat make up nasploh [:ljubek] bolj za male pikice..ker je cenovno dostopna ampak kvaliteta...ne vem.. vsaj laki so zanič..pudrov nisem probala..in lip glossi so pa pač lip glossi..ostalo pa ni ravno neka izbira..
2015 07 21
laki so čist ok, ampak samo za na noge, ker maš drugače še isti dan bele konice (vsaj jaz), lip glosov ne maram, essence pudri pa [:prepoten] obog, stran vržen denar... ksenija, jaz se iz istih razlogov ne pudram, vedno se vidi, vsa oblačila imaš oranžna, ko zašvicaš se vidijo pikice, težki so... BB kreme pa tudi ne maram edino enkrat sem dobila v dar en puder v kamnu od revolution (make up revolution?) pa moram reč da ko sem se napudrala da je bilo ok, mogoče bi bilo tebi tudi, se pa da naročit samo, mislim da nimajo trgovine pri nas, pa so tudi cenovno zelo ugodni [:nasmeh] z njihovo maskaro sem tudi zadovoljna
2015 07 22
revolution se da kupiti na ličila.si zelo poceni makeup in kvaliteten, le njihove šminkiceza 1.95 so zanič ker res izsušijo usta :) js ponavadi pudra ne uporabljam oziroma kupujem ker vedno izberem napačni odtenek, potem če že kupim uporabim zvečer ko noben ne vidi [:smeh]
2015 07 22
hahahah pametno!!! [:smeh] joooj se spomnim eno iz srednje šole... čisto blont uničene lase od peroksida, oranžen puder in črta po čeljusti, spodaj pa bel vrat [:tihsmeh] mar bi dala vsaj puli gor [:smeh] [:smeh]
2015 07 22