Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Punce prosim nasvete,pomagajte!

Zivijo punce. Imam eno VELIKO tezavo, ki jo skusam ze nekaj casa odpraviti vendar brez uspehov. In sicer, tezava z lasmi. Zelo zelo rada si kodram lase ker so mi kodri pac noro dobri, vse lepo in prav dokler ne zakljucim kodranja in sicer 10-20 minut po tem se mi kodri razpustijo in zgleda vse skupaj NIKAKOR, ne ravno ne kodrasto,skratka za nikamor. Sem ze poskusila z lakom za lase od Fa, syossa ampak je se huje, se hitreje razpadejo. Potem sem poskusila z spangicami, tako da si jih po kodranju spnem koder po koder dokler se ne ohladijo, vendar tudi to ni pomagalo. Ko stopim ven na prosto pa ni sans da bi ostali 10minut. Sem ze zeloooo obupana,sploh pa ker se mi bliza maturantski ples in imam v planu kodraste lase ker mi najbolj pristojijo.. Ima katera mogoce kaksne predloge? Sem dobila nasvet za sprej od paul mitchella vendar me zanima ce ima katera kkasne podobnje izkusnje in RESITEV. Hvala vnaprej! Cmok*
2015 09 07
Si pr8bala ze kaksen drug kodralnik? Da bi si od kaosne prijateljice sposodila za probat :)
2015 09 07
krema za lase nekje 16€ v simplu jo imajo:)
2015 09 07
Imam 2 doma, razlicne znamke vendar je isto zal Beautybabe:/ Kako se imenuje Marija999? :)
2015 09 07
1. Kakšna gostota je las? 2. Dolžina las? 3. Ali so enakomerno ali postopoma postriženi?
2015 09 07
moj nasvet, preverjeno deluje; zvij si lace okoli prsta v krogec (upam da ves kaj mislim) pa daj čez alu folijo; ene 10 jih pride čez celo lasišče, potem pa to alu folijo vsak koder posebej grej z likalnikom (kako minuto pa malo pavze in spet kako minuto), počakaj da se shladi in odvij; nebodo ti razpadli, nerabiš dragih preparatov pa še zelo lepi so :) [slika:a8b6e052-f78e-4788-b6ea-9e3c8a8625c5] takole zgledajo po celem dnevu ;)
2015 09 07
@MissJJ : 1. Lasje niso zelo gosti pa tudi zelo redki ne, nekje vmes. 2. Dolge imam priblizno 40cm mogoce malo manj 3.zrezani pa so enakomerno le naprej imam dva krajsa pramena. :) Hvala Diva_diva bom poskusila:) Punce ce ima katera se kaksen nasvet, izdelke ki ucinkujejo prosim napisite:) hvala za vas trud in pomoc,moji laski vam bodo hvalezni hehe
2015 09 08
Nemorem se spomnt imena znamke [:nasmeh] drugače pa tako nimajo veliko izdelkov na prodaj. Če boš šla tja bo takoj vedla o čem govoriš, ker so najbolj prodajne je ubistvu kremna pena :) in res pomaga. Jaz sem jo nekje 3lete uporabljala.. Zdaj mi pa ni več do kodrov.. [:nasmeh]
2015 09 08
Dejanska stvar je, da če imaš lase enakomerno porezane brez kakršnekoli postopnosti, ti kodri ne bodo zdržali, ker jih dolžina in teža las potegne navzdol, torej moj nasvet je da razmisliš o postopnosti, in če nimaš naravno kodrastih oziroma valovitih las, ti nobena kremica nebo pomagala, ker strukture las se ne da spreminjati z nobenimi kremicami, razen z trajno kar pa ne priporočam, ker lepih kodrov z trajno ne dobiš, samo ovčka kodre. In pa če nisi pripravljena odstričt nekaj cm, razmisli o kakšni speti frizurci. Lp
2015 09 09
Pozdravljeni! Ker ne znam odpreti nove teme, se bom nalimala kar tu. Če pa se kateri da, mi prosim, naj napiše, kako lahko odprem svojo temo. Imam eno prošnjo: iščem vsaj 1/2 l velik kristalni kozarec, lahko pa še večji, brez slikic, datuma, lahko je samo original vzorec. Lahko je tudi vaza v obliki kozarca. V upoštev bi prišla tudi vaza, le da je okrogla. Hvala vam in lp Reneja
2016 09 10
> Postrv: > Pozdravljeni! > Ker ne znam odpreti nove teme, se bom nalimala kar tu. Če pa se kateri da, mi prosim, naj napiše, kako lahko odprem svojo temo. > Imam eno prošnjo: iščem vsaj 1/2 l velik kristalni kozarec, lahko pa še večji, brez slikic, datuma, lahko je samo original vzorec. Lahko je tudi vaza v obliki kozarca. V upoštev bi prišla tudi vaza, le da je okrogla. > Hvala vam in lp > Reneja
2016 09 10