Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Skupna tema: ČRNA LISTA MOJ BUTIK

Živjo punce, sem uredila z navedenimi uporabnicami. Lahko ste brez skrbi ;) Tvoj Adminsi
2016 10 12
moj denar je na svoj TRR rečun pred 1 mesecem prejela JOJO 101 oblačila še vedno čakam od prodajalke ki se več ne odziva
2016 10 23
punce pozor modna 91 hanna tepič ilirska bistrica,denar je prejela a izdelka noče poslat,označla jo om in na fb in tukaj gor...
2016 10 25
Jaz tudi ne bom omenjala imen vendar je vse več takšnih, ki vzamejo podatke trr rečejo da bodo nakazali ali poslali denar pa jih potem od nikoder ni!!! Lahko rečejo vsaj hvala lepa smo se premislile. So pa tudi take ko pišeš da bi kupil nek artikel pa ne odpišejo- mislim halo kaj imajo do tega-totalno neresne :(
2016 11 08
Iščem uporabnico SEIS 19, ki je kot vidim blokirana. Pobrala je denar za naročila in zdaj ni o njej ne duha ne sluha.
2016 12 02
Zdravo, uporabnico sem blokirala. Lp Adminsi
2017 05 18
Zanima me ali je ze katera imela opravka z tem linkom ZsZssss .????? Govori v zenskem spolu. Poslala sem ji na moski naslov. Imele smo menjavo. Jaz njej poslala 5.6. Ona je moje prejela. Ona meni do danes se nic. Pisem ji po zs vendar tdi da je poslala sigurno. Trdi da je poslala isto 5.6. Kaj naj naredim sedaj. ????? Vse kaj je imam naslov . ki pa je na drugem koncu Slo.
2017 06 13
Če sta imeli menjavo in si je izbrala stvari za žensko, potem je zagotovo ženska. :") Ni pa nič čudnega, če se kaj pošlje na drugo ime ali podatke ali naslov: tudi jaz dam podatke od partnerja takrat ko sem pri njemu, kadar sem pri domačih za nekaj dni dam od domačih, včasih ko sem v tujini pošljejo k mami in podobno. Če je poslala najbrž ima račun od pošiljanja~pa naj pošlje kot dokazilo. Sicer pa to še ni nekaj grozno dolgo časa nazaj, včasih se res zgodi, da kakšna stvar hodi malce dlje. Ampak venomer vse pride. Če ga je dejansko poslala in da ga vi ne boste prejeli v 14 dnevih, pa se tako paketek vrne nazaj do nje~pošiljateljice. O nekih izgubljenih paketih pa sama žal ne verjamem. Paket ne more dobiti noge in iti. :")
2017 06 14
EKOLA!SE ENA PATALOSKA LAZNIVKA!PREVARANTKA! MICHEL 75 .DOBILA MOJ DENAR KATERIJI SEM POSLALA PRIPOROČENO V KOVERTE!!!IZDELKA PA NIKOLI!!LAZNIVKA NESRAMNA!AMPAK BOG VSE VIDI!!!!IN VSE VRNE!!
2017 07 01
MICHEL75. LAZNIVKA, PREVARANTKA IN NJEN PARTNER TUDI VELIK GOSPOD SLABIC!GROZI ZENSKI NA BUTIKU DA SPROZI KAZENSKIJI PREGON!ZA TO KER SEM POSLALA DENAR V KOVERTE PRIPOROČENO!IN ONA V SMS POTRDILA DA PRIJELA.IZDELKA NI!DENARJA NI!JAZ PA ZAHTEVAM DENAR NAZAJ!LAŽEJO SKUPAJ!IN BOG BO KAZNOVAL TUDI SKUPAJ!KER BOG VSE VIDI!IN VSE VRNE TAKIM OSEBKAM!
2017 07 02
ZDEJ RES!!'' 100%PREVERIM NEGAT.ODZIVE!!!!'IN NITI V SNU NE MISLIM S TAKIMI POSLOVATI!!!!PAZITE SE PUNCE!!'
2017 07 02
Ta oseba "mila1966" ima moje osebne podatke. Od mene je želela kupit jakno in je trdila, da mi je poslala denar, venda jaz 2x nisem nič prejela. Vprašala sem jo če glede na to da mi nima namena plačat lahko prodam jakno komu drugemu in mi čez 1 mesec odgovori, da lahko. Toliko o resnosti... Ne bom pa dajala njej in njej podobnim negativnih odzivov, ker bi dobila enega nazaj čisto za brezzveze.
2017 08 23
Uporabnica Zaragirl prodaja drage stvari (uggice, calvin klein ura, stvari iz zare, firmice...) vendar dvomim da jih sploh ima- sama sem od nje zelela kupiti uro za cca 30€, ure pa nisem nikoli prejela. Sledila je tona izgovorov, nato pa ni vec odgovarjala. Se nekaj punc je ogoljufala na enak nacin (eno celo za malo vecji znesek cca 90€)!
2017 09 02
Simona Strumfel iz Mengsa! Nazadnje je bila ANJA77777. Vec punc nategnila!
2017 09 23
mene je na veliko oguljufla ALEKSANDRA PULJIČ blokirala je admin njen profil , ampak jaz sem ostala brez denarja ne vem kako naj dalje, je iz IZLAK to pa sploh ne vem kje so a jo naj grem prijavit na policijo ... imam vse dokaze , da ni poslala robe ,ker ko sem ji napisala da jo grem tožit mi je odpisala OTROK MOJ ,NIMAŠ TI DENARJA ZA TAKE STVARI , TO STANE pomagajte
2017 12 31