Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Skupna tema: ČRNA LISTA MOJ BUTIK

ALEKSANDRA PULJIČ ORTNEK 10 1316 ORTNEK ME JE NATEGNILA V NULO PROFIL AJEKSA
2018 01 12
Kaj krave nima ste kaj delaš ti kot pljuvati po ljudeh določenih ko sploh nič ne narediš pa si. Kriv pojte rajši na. Pašnik ali. Pa še. Žive zakopljite da bo mir
2018 11 12
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/3851f12cec109315ccc2d2c7f117fb27.jpg) Ne priporocam sodelovanja! Prevarantka...
2019 03 23
Nickname: zanesljivapunca Zelo slaba izkusnja! Ce bi za to vedela ne bi sodelovala. Kupila je pajkice. Sprva sem ji izmerila pas, nakar je rekla da so ji prevelike in da jih ne bo imela. Potem mi je napisala, da si je premislila in da bo jih imela njena mama in da naj posljem hitro ker gre mama v Nemcijo. Nato sem jo pocakala cez vikend ker mi ni nakazala denarja v petek, ceprav je rekla da ga bo, ker so imeli zaprto posto. Paket sem poslala v pon. ter poslikala racun. Rekla mi je, da dobim nakazilo od mame. Nakazilo nisem dobila od mame ampak od nje. Medtem se mi je poslala sliko armaturke na avtu in mi vse slikala kaj dela, da se vozi, da je guzva na cesti?? 😁 Ker imam pri vseh artiklih pristeto navadno postnino, ji nisem poslala priporoceno. (Napisano imam tudi v opisu). Rekla je da naj posljem priporoceno, jaz pa sem poslala navadno, saj sem ze dobila nakazilo, in tudi vse punce so vedno dobile posto na drug dan. Ker sem paket poslala po3 uri zaradi sluzbe, ga ni dobila na drug dan. Punca je ratala panicna, in mi zacela pisati o nekih obrazih, ces kaka sem,...pa da imajo v Kopru groznega postarja, da jim mece pakete na tla, da nimajo velikega nabiralnika, da se izgubljajo paketi in mi samo nabijala sporocila. Ker imam svojo druzino, sluzbo, nisem tukaj 24 ur na razpolago da bom nekomu odpisovala vsake pol ure. Pisala je da ni dobila paketa, kaj se tukaj dogaja, da gre urejat papirje, da gre zdaj ze naenkrat na potovanje, da nima casa cakati na paket, posiljala mi je slike, da je klicala na posto pa je na slikah bilo lepo vidno, da je bil preklican klic 😁
2019 05 15
Potem da naj klicem na posto kje se nahaja paket? Niti nisem vec odpisovala. Potem se me je napadala kolikokrat sem bila dosegljiva, da se delam lepo, da slabo berem, da slabo vodim, da upa da sem se obogatila z 13 evri, da je denar vrgla v smeti, katastrofa! Tako dalec me je spravila da sem sla klicala na posto koper, kjer so mi rekli da bodo kontaktirali postarja ce je dostavil paket. To sem punco tudi napisala, in cez urco mi je ze poslala ces da je dobila pajkice, jih prerezala, in poflekala. Sokirana totalno! Ta punca se mora veliko precistit pri sebi. Zelo ji je tezko pocakat dan ali dva na paket. Nikoli vec sodelovanja z njo!
2019 05 15
> kajtna: > Zdravo! Jaz sem že večkrat pošiljala na zaupanje (najprej denar, potem paket), sedaj sem poslala 20e, vendar gospa trdi da ni prejela. sem vprašala na pošti so mi rekli da je šlo nakazilo naprej, vendar se ona ne poda. kaj lahko sploh naredim? najbolje, da ji zagroziš, da jo boš prijavila na policijo. saj gre za tatvino ;) pa uspešno
2019 05 28
> novomoderna: > mene je na veliko oguljufla ALEKSANDRA PULJIČ > blokirala je admin njen profil , ampak jaz sem ostala brez denarja > ne vem kako naj dalje, je iz IZLAK to pa sploh ne vem kje so > a jo naj grem prijavit na policijo ... imam vse dokaze , da ni poslala robe ,ker ko sem ji napisala da jo grem tožit > mi je odpisala > OTROK MOJ ,NIMAŠ TI DENARJA ZA TAKE STVARI , TO STANE > pomagajte Jaz bi jo prijavila na policijo, saj gre za tatvino. Za kazenski postopek ne rabiš denarja, saj je ta v rokah tožilca. Jaz bi ji poslala fotografijo uradnega zaznamka s policije in ji objasnila, da bo postopek proti njej vodilo tožilstvo, ti si namreč samo oškodovanka. Zgubiti s prijavo na policijo nimaš ničesar. lp:)
2019 05 28
Prosim za blokiranje uporabnice BRONJA. Brez da bi sploh sodelovali, piše negativne odzive. Lp
2019 12 30
Pazite se uporabnice, ki se izdaja za SARO ROK ali SARO MOISE!!!!
2020 02 12
Pozdravljene! Posebej opozarjam na največjo prevarantko daleč naokoli, ki po fb fehta razne artikle v smislu pomoči drugim, prodaja jih pa na raznih spletnih straneh. Ker je preprodajala telefone, ponaredke in ukradene stvari, za kar imam dokaze iz strani nekaterih postenih uporabnic, ki so mi povedale od kod so dobile.....takoj, ko sem jo seznanila, je izbrisala vse artikle... Spoznala sem jo v živo, punca je pokvarjena v dno duše in sodi v zapor. Sama sem jo že prijavila policiji..... Takrat je bila na Butiku pod "xoxo" BARBARA GAŠPAR!!!! Verjetno jih je veliko dotično osebo spoznalo v živo, saj je na socialni podpori in PREVARANTKA ZA V ZAPOR!!!! ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/04ca31b51c48ed67ed1e791f52139585.jpg) Upam, da bo plačala ZA VSE HUDO!!!!! Karma 🙏🙏🙏
2022 08 20
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/669fa99880cdc6e0e5d401e0b9a266ed.jpg) Tole je sumljivo…
2023 09 12
1 2 3