Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Zadeva: prikazovanje števila ogledov oglasa. Še katero moti?

Še katero moti, da po novem (nobenega obvestila sicer) ne prikazuje več števila oglasov pod posameznim oglasom? Predvidevam, da ne gre za tehnično napako, ker to traja že več kot en mesec, če se ne motim, temveč da so to funkcijo enostavno odstranili. Meni osebno je to malce nadležno. Tako, ko si oddal oglas si dobil vsaj eno povratno informacijo glede števila ogledov oglasa. Še katero moti? Kaj menite?
2015 09 25
Mene sicer ne moti,ampak pogrešam to funkcijo že zaradi radovednosti,koliko punc si je ogledalo moj na novo dodan ali že starejši artikel [:ljubek]
2015 09 25
Ne, mene ne moti :)
2015 09 25
Mene moti.
2015 09 25
kar jaz vem je ena punca že pisala adminki in ona ni vedela nič o tem ter obljubila da bo vprašala tehnike. odgovora seveda ni bilo in ja, tudi mene moti, ker ne vem koliko so uspešne moje reklame
2015 09 25
Bom jaz posredovala link od te teme adminiki, pa če bodo kaj razmislili in ukrepali oz. nam vsaj sporočili kakšen odgovor kaj se to dogaja.... Ko se seveda zbere še malce več mnenj...
2015 09 25
tudi mene moti, iz istega razloga kakor vas
2015 09 25
ja, to bi bilo fino (spet) imet. :)
2015 09 25
se strinjam z vami, jaz bi to funkcijo nazaj :)
2015 09 25
Hvala metuljčica, ker si mi prebrala misli, tudi sama že kar nekaj časa pogrešam to funkcijo. Sama sem dosti poslovala na tak način, da sem izdelkom, ki so imeli malo ogledov ceno znižala, zdaj sem pa kr zgubljena, nekak kr ne vem več 'kje sem', kaj nižat in česa ne... [:sokiran]
2015 09 25
Ja točno tako funkynitka:) Se strinjam z vami punce - je dobro malce potešiti radovednost koliko ogledov ima ravnokar dodani artikle. V končni fazi smo le punce:) Hvala vam za vaša mnenja, pa še kar naprej podpisujte, obvestim administratorko, ko se še malce mnenj nabere. Lep večer punce. [:ljubek]
2015 09 25
Ja punce tudi jaz se strinjam z vami, jaz bi tudi to funkcijo nazaj [:jezik]
2015 09 26
Sem opazila tudi jaz...jaz sem za, da se te podatke prikazuje,plus tega stran še vedno nima števca obiskovalcev to bi bilo res fajn, če bi se dalo zrihtat :-)
2015 09 26
Funkcija zelo manjka, saj je zelo uporabna. Lahko vidiš koliko uporabnic pregleda tvoj oglas in ga po potrebi spremeniš. Zahtevajmo funkcijo nazaj! [:ljubek]
2015 09 26
Tudi jaz se strinjam z vami glede te funkcije. Tudi jaz jo pogrešam. :-)
2015 09 26
1 2 3 4