Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Nismo namenjeni trgovinski prodaji!

Punce pozdravljene, Zopet jaz in želim izpostaviti problem, ki se tu pojavlja že dalj časa in je presegel vse meje strpnosti. Gre namreč za trgovnisko prodajo oz. naročanje izdelkov preko spleta. V pravilih piše, da take prodaje ne odobravamo. Sama sem take uporabnice sproti in nonstop opozarjala, ker pa ni bilo velikega efekta bom na žalost morala uvesti vojaško vzgojo in preprosto take račune takoj blokirati [:jok] Pa naj pojasnim zakaj je prišlo do tega. Mojbutik.si ima večtisoč uporabnic in ker želimo ustvariti skupnost odgovornih deklet, ki se mad sabo dobro razumejo, enostavno tega ne moremo doseči če se pravil drži le polovica. Vsak dan moram sproti brisati neprimerne objave in pošiljati sporočila. Da, to je moja naloga in opravljam jo po najboljših močeh kot jo lahko. Zato zdaj prosim vas, drage uporabnice, da ste strpne in probate po najboljših močeh opravljati svojo, ki je dokaj enostavna: spoštovati tistih nekaj pravil, ki jih imamo. Jaz na žalost za administracijo nimam 36 ur na dan (čeprav, bi si jih želela kdaj pa kdaj [:tihsmeh] ) in enostavno ne morem vsakemu pojasnjnevati znova in znova pravil, na katera ste pristale, ko ste si ustvarile račun na tej strani.
2013 06 01
Zato bi vas rada vnaprej opozorila, da bodo blokirani vsi: -Butiki z večino slik iz interneta. Sem tudi sama uporabnica ebaya in se ni treba trudit z razlagami, kako ste sami posneli fotografije iz katerih je razvido da ste luškani kitajki odrezali glavo [:tihsmeh] -Butiki, iz katerih je razvidno, da so namenjeni masovnemu naročanju iz interneta -Butiki iz katerih je razvidno da gre za trgovinsko prodajo (več številk, več barv itd.) -Butiki z odrezavimi lastnicami. Ob imenu mi piše tudi naziv administrator. Skrbim za red na tej strani. Ne. Z neprimernim obnašanjem na žalost ne bomo daleč prišli. -Butiki, ki še vedno oglašujejo svoje replike kot originale oz. prodajajo replike za neverjetne cene -Butiki iz katerih je razvidno da gre za nove stvari z etiketami ( to sodi v trgovino, žal) P.S. Nimamo kategorije za prodajanje telefonov, računalnikov, knjig še posebaj pa ne živih živali [:sokiran] Prosim da se izogibate objavljanju takih oglasov!! Mi je žal, da vas bo treba malce bolj strogo podučit ampak na žalost drugače ne gre. Prosim vas, da imate do nas enako spoštovanje, kot ga imamo mi do vas. Share the love [:sramezljiv]
2013 06 01
Se popolnoma strinjam s tabo...Anamarija, meni ne dela forum...ne morem objavljati novih tem...ali je kaj narobe???
2013 06 01
všeč [:nasmeh]
2013 06 01
tudi jaz ne morem objavljati v forumu
2013 06 01
Tudi meni ne gre objavljati novih tem :s
2013 06 01
Malce nas heca stran, računalničarji že iščejo napako [:sramezljiv] upam da bo kmalu vsem delalo!
2013 06 01
Ja se strinjam s tabo Anamarija. Zato ker je vedno več takih, ki imajo trgovinsko robo, navadne uporabnice ne moremo več nič prodti, pa če prav smo oblekle samo enkrat in nam žal res ne ustreza.
2013 06 01
Supeer! Hvalabogu! [:ljubek]
2013 06 02
še kar ne dela [:jok] [:jok] [:jok]
2013 06 02
še vedno ne dela :(
2013 06 02
novo temo objavite drugod, in ne tam ko piše za uporabnice mojbutik. pa bo šlo :)
2013 06 02
se strinjam... vedno poskusam kliknit "prijavi", ko naletim na take uporabnike - pa ne vem ali to pomaga... poleg tega mene moti, da so pri velikem stevulu SAMO slike na lutkah oz. iz neta.. ko sem sama postala uporabnica, sem za en artikel naredila isto napako... in so bili artikli izbrisani.. me pa zanima, zakaj pri ostalih niso... [:nasmeh] [:jezik]
2013 06 02
se vedno ne dela :S
2013 06 02
Končno dela [:rezoc] Upam da tako tudi ostene [:ljubek]
2013 06 03
1 2