Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Nismo namenjeni trgovinski prodaji!

Se ZELO strinjam z Anamarijo, butik ni namenjen preprodajalcem (taki naj si postavijo lastno stran ki jo morajo plačati, pa naj potem tam prodajajo..) [:nasmeh]
2013 06 03
Tudi sama že kar nekajkrat zasledila takšne uporabnice in jih poskušala prijaviti preko tipke "Prijavi", vendar ni bilo nobenega učinka oz. sem dobila občutek, da tipka ne deluje. Poleg tega pa nisem dobila nobenega odgovora, ko sem o tem pisala moderatorjem spletne strani.
2013 06 04
Bravo,Anamarija [:smeh]
2013 06 07
Joj spet nagaja ta stran. [:zalosten] A bi se dal to uredit?
2013 06 07
Joj spet nagaja ta stran. [:zalosten] A bi se dal to uredit?
2013 06 07
Super AnamarijaRok, edino kar me še zanima, kako je možno, da si nekatere uporabnice lahko zbrišejo svoje minuse??? Namreč pri večih sem že to opazla... Če je minus namenjen, je to z razlogom, če ga pa nekatere dajo iz nepoštenja kar tako, ker hočejo zbiti 100%, pa ni fer do drugih...no samo toliko povem... Lp [:ljubek]
2013 06 13
Draga Anamarija! Mislim, da sem posebni primer. Sem ženska že v letih.. sem imela trgovino z oblačili in sem se morala upokojiti, ker moj oče je postal invalid in moram za njega poskrbeti. Za zalogo, ki je ostala iz trgovine, sem plačala ves ddv, in so mi rekli, naj prodam to privatno. Poskusim se rešiti tudi preko moj butik, čeprav gre zeloooo počasi, in prodam po nabavni ceni, brez nobenega zaslužka, večkrat z izgubo. Imam pa kvalitetne artikle in mislim, da je lahko v redu dati puncam priliko, da dobijo artikle po zelo ugodni ceni. Prosim za tvoj odgovor. Lep pozdrav, Mariarosa
2013 06 18
Ja, super bi bilo, če bi moj butik ostal to čemur je namenjen, preprodaje novih izdelkov je namreč vedno več, da o replikah sploh ne govorimo. Uspešno kliknje block gumbka ti želim :)
2013 06 26
Mene pa samo zanima kaj je narobe z oblekami z etiketo? Včasih se zgodi, da ne moreš zamenjat/izgubiš račun..... ali obleko hraniš za posebno priložnost....pa si pol premisliš......in etiketa ostane gor. Zato ne razumem kaj je narobe s tem? Pri meni osebno so oblačila z etiketo zelo zaželjena...ker se je že zgodilo, da sem dobila raztrgano/ponošeno in zmuckano majico, ki je bila samo še za v smeti. [:zalosten] Zato zdaj vedno pazim glede ohranjenosti.
2013 07 26
Pozdravljena! Ni to v temi, ampak meni (in mnogim drugim) ne rata nalagat slike novih artiklov. V prejšnjem sistemu je šlo z lahkoto. Zdaj mi piše: "poskušaj malo kasneje", pa sem že šest krat, vsake pol ure. Hvala za pomoč, Rosita
2013 12 09
samo če brišete slike, ker si jih sposodimo z neta, ker gre manj časa, jih brišite vsem uporabnikom tu gor!
2014 02 15
1 2