Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

na pomoč celulit

ve katera kaj res pomaga, poleg športa, pitja vode, pravilne prehrane, vse to vem ampak ne gre dol pa gotovo... prosim za nasvete ,:(
2016 04 21
groba masaža z anticelulitnim oljem od alverde meni dela čudeže.. ampak je pa res da gre kmalu nazaj ko nehaš
2016 04 22
mažem z alverde oljem in pod tušem z alverde pilingom in očitno premalo grobo
2016 04 22
ja, res.. grobi pritiski, ščipanje z blazinicami od prstov... božanje nič ne pomaga :D če boš imela rdeče fleke tam ko je kepica od celulita pomeni da dobro delaš
2016 04 23
kaj pa kaka masažna rokavica ali to kaj pomaga?
2016 04 23
tudi :) ali pa taka krtača za celulit se tudi dobi, ima take lesene palčke debele 1 cm ki ven štrlijo
2016 04 25
Kavni piling :")
2016 04 26
zdaj pa veselo na delo, no že masiram s kavo s krtačo, s cimetom, ingverjem, ovijam v folijo, telovadim in že se malo pozna ... sem pa pravi optimist, hehe
2016 04 28
meni je najbolš pomagala krema iz kollostruma od essensa... že po prvem tednu se je zmanjšal, je pa res da je potrebno tudi pomigatui zrawen, da res deluje...če bo katero zanimalo jo lahko učlanim v essens in je krema potem zelo poceni
2016 07 04
meni je kava pomagala, sicer sem rabla kr neki časa, da sem se spravla to nardit, kr nisem ravno verjela v to, ampak je dejansko nekaj na tem :)
2016 07 07