Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

kakšna dobra serija?

želim samo da je končana, pa da se ne gre o zdravnikih ali vesolju ^^ lahko je akcija, lahko maščevanje, spletke, tut vampirji in duhovu (: načeloma skoraj vse (: hvala :D
pred 19 dnevi, 18:12
Škoda, meni so pa vesoljske najboljše :"): samo nekaj kar se jih na hitro spomnim... sci-fi (nevesoljske): Humans Fringe Westworld Game of Thrones Breaking Bad The Walking Dead Vikings Lost Dexter American Horror Story (meni osebno boljše prve sezone) http://www.imdb.com/
pred 19 dnevi, 18:42
Ups, sem spregledala, da mora biti končana. :") Nekatere od teh so, nekatere ne. Ni pa pri vseh tako, da se nadaljuje iz sezone v sezono. Končane: Westworld Fringe Breaking Bad Lost Dexter American Horror Story ima vsako sezono svojo zgodbo.
pred 19 dnevi, 18:45
Revenge
pred 19 dnevi, 19:07
desperate housewives
pred 19 dnevi, 19:08
hvala, večina sicer že pogledanih bom pa počekirala še ostale :D
pred 19 dnevi, 21:12
Shameless (US) - ni končana, posnetih 7 sezon. Zelo dobra, priporočam. :) 11.22.63 - končana, vendar bolj mini serija, ker je samo ena sezona Hart of Dixie - končana, za spočiti možgane :D The mentalist - končana, za spočiti učke ;) Bates motel - ni končana, posnete 4 sezone Scandal - ni končana, posnetih 5 sezon
pred 18 dnevi, 15:21
TEEN WOLF 1000000000% teen wolf toje dobesedno najbolše sranje kar jih boš kjer kol našla! to ti dobesedno dopovedujm pejt si zdele gledat. POPOUNO!!!! najbolsi igralci so tm, bolsih ne mors najdt.. (dylan <333 tyles <3333)
pred 16 dnevi, 00:58
pa shadowhunters.. pa ppl... sam nc ni tok dobr k teen wolf. dobesedno me peseneča d smše živa hah.. tok je dobr
pred 16 dnevi, 00:59
in ne pretiravam.. verjem..
pred 16 dnevi, 00:59
2 broke girls :)
pred 14 dnevi, 22:48
mistresses! najbolša serija prepletov in zapletov :)
pred 7 dnevi, 16:08
Sherlock s benedictom cumberbatchom unbreakable kimmy schmidt (prizadeta, ampak smešna) the crown (o kraljici elizabeti) velevet - kakor telenovela, ampak kar precej zanimivo :D Najbolj bedna pa gilmore girls in fuller house
pred 4 dnevi, 12:31