Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

[SKUPNA TEMA] Trenutno berem...

Jaz trenutno berem... <b>Harry Potter - Feniksov red</b> :") (hihi, vem kaj si najbrž mislite, ampak vseeno ni tako slabo branje) Res bi rada izvedela kaj trenutno berete tudi ve. Vabljene. Napišite v komentarje katera je tista knjiga, ki ste se jo trenutno odločile prebrati in ste sredi branja. Lahko leposlovje ali karkoli drugega... Hvala za vaše sodelovanje! :")
2017 09 14
A ve nič ne berete? :D No jaz trenutno berem: <b>Harry Potter - Polkrvni princ</b> (ja, Gradišnikov prevod)
2017 10 13
+1 za celotno zbirko Harry Potter! :) Imela sem srečo, da so knjige izšle ravno v obdobju, ko smo bili z glavnimi junaki istih let in so mi verjetno zato tudi po tolikih letih še vedno zelo pri srcu :) Trenutno berem Tender is the night od Fitzgeralda, eden mojih ljubših pisateljev pa je Mitch Albom, še posebej knjiga The five people you meet in heaven. P.S. Zelo mi je všeč tudi app Goodreads :)
2017 10 14
Super. :") Še ena, ki bere. Hvala za prispevek. :") Bom preverila naslove. Goodreads sem pred 'davnimi' časi uporabljala, ja. Moram še kaj preverit...
2017 11 10
<b>Philip K. Dick - Ali androidi sanjajo o električnih ovcah?</b> :") Priporočam za ljubitelje sci-fi. Klasika.
2017 12 03
<b>Harry Potter - Svetinje smrti</b> :")
2017 12 06
Meni so ful všeč kriminalke, sploh saga Alex Cross => pisatelj James Patterson :-D Pa ta novejša Lutka iz cunj je tud super in še in še :-)
2018 01 25
> PetraKolaric: > Meni so ful všeč kriminalke, sploh saga Alex Cross => pisatelj James Patterson :-D > Pa ta novejša Lutka iz cunj je tud super in še in še :-) Hvala za predloga, bom preverila. :)
2018 07 26
<b>Edgar Wallace - Grozoviteži</b> :")
2018 07 26
Trenutno berem serijo knjig: <b>• Morris Gleitzman - Nekoč</b> <b>• Morris Gleitzman - Potem</b> <b>• Morris Gleitzman - Zdaj</b> <b>• Morris Gleitzman - Tedaj</b> <b>• Morris Gleitzman - Kmalu</b> <b>• Morris Gleitzman - Mogoče</b> Sem pri tretji knjigi (Zdaj). Tematika sicer ni ravno 'lepa'. Govori o židovskih otrocih med drugo svetovno vojno. Je pa zelo lepo napisano, kvalitetno branje, res.
2018 08 10
Eleganca ježa.
2020 05 01
little fires everywhere
2020 06 09
Zdravo, bralke :") Bom še sama prispevala nekaj naslovov knjig, ki so me navdušile. * Pacient, Sebastian Fitzek (vrhunska psihološka srhljivka) * Resnica o aferi Harry Quebert, Joël Dicker (osupljiva kriminalka) * Jezero, Tadej Golob (ne dolgo tega so predvajali na rtv1 serijo posneto po tej knjigi) * Ljubezen na dolge proge, Jane Costello (ženski roman, zelo zabavno branje) * Strastna zapravljivka, Sophie Kinsella (verjetno ste gledale ta film, ampak je, vsaj meni osebno, knjiga boljša. Priporočam tudi vse knjige te avtorice :) ) * Nebo je povsod, Jendy Nelson * Bili smo lažnivci, E. Lockhart (z eno besedo, pretresljiva) * Alkimist, Paulo Coelho (vredno branja! Polna modrosti, lepih misli...) * The Witcher (fantazijska knjiga, polna sarkastičnih pripomb, witty humorja... vsekakor vredna branja)
2020 08 14
Pravkar prebrala "Belo se pere na 90".
2020 09 17
"Najboljše v meni" od Nicholas Sparks in pa "Vojna rož" Conn Iggulden. Pa "Ob tebi" mi je tudi bla zelo všeč :") :")
2020 11 26
1 2