Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Ugoden in delujoč SERUM ZA TREPALNICE

> zvezdica1: > Kaj pa DMov serum za podaljševanje trepalnic, stane le 5 EUR.... je katera že probala ? Jaz sem probala in sem zadovolna sicer si namazem zjutraj zvecer pa si dam namesto tega ricinusovo olje in moram rect da je top! 😃
2020 04 07
Priporočam molash serum za rast trepalnic, ugodna cena (18€ + ppt 3,5€ = 21,5€), imaš ga pa kar nekaj časa. Vsako jutro in vsak večer ga naneseš kot eyeliner. Sama sem imela zelo kratke in uničene trepalnice (ker sem nekaj časa nosila tudi umetne podaljške in me je to naneslo na mesec tudi po skoraj 100€), sem se odločila, da s tem preneham in jih popolnoma obnovim, tako, da s tem serumom sem super zadovoljna, uporabljala sem ga nekaj tednov redno, sedaj, ko se spomnim, in dejansko so se trepalnice zelo obnovile, postale daljše in goste, kar prej, preden sem sploh uporabljala podaljške tega ni bilo. Sedaj, ko nanesem maskaro je vauuuu..tako, da meni se osebno ne zdi predrago v primerjavi z drugimi serumi. https://www.superskin.si/molash-serum-za-rast-trepalnic.html
2020 04 26
Eterično olje rožmarin :-)
2020 04 28
> zvezdica1: > Kaj pa DMov serum za podaljševanje trepalnic, stane le 5 EUR.... je katera že probala ? Da, jaz!😁 Učinkovit, trpalnice so daljše in gostejše. Sem nanašala zjutraj in zvečer in na meni delovala🤩🤗 Priporočam 😉
2020 10 19
1 2