Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

NE prodajat, kar NI OK!

Dajmo punce, nekatere prodajate neke stvari, ki razen za podarit niso. Se je tudi meni že v preteklosti zgodilo, da sem kaj prodala, za kar zdaj vem, da ne bi smela (ne namenoma), ampak na napakah se učimo in se izboljšujemo. Vsaj v opisu napišite, kaj ni ok in kaj so napake, sploh če niso majhne in skrite očem!! Danes še 1x grem skozi svoje stvari in dam stran vse, kar ni ok, niti podarjala več ne bom takih stvari, prodajala bom samo še brezhibne. Dajte to naredit tudi ostale. Če ima artikel neke packe in (večje) luknje, stran s tem ali podarite. Tudi če se vidi, da je (kar) ponošen, prav tako stran s tem ali vsaj dajte minimalno ceno ali podarite. Če še je uporabno za doma, v humano, če ne, pa v koš. Tud rabljene zadeve imajo tukaj gori kar zasoljene cene, dajte jih malo prilagodit, po nove in nič nošene, pa prav tako ugodne stvari lahko gremo v trgovine. Veliko imam prijetnih in pozitivnih izkušenj tu gori, ampak vsake tlko pride do česa neprijetnejšega. Ne pisat, da je artikel zelo lep in ohranjen, če ima večjo luknjo in polno pack, o tem pa ne duha ne sluha v opisu artikla. Ponavadi oz. do zdaj sem raje zamolčala, ampak ne bom več. Tudi če naredim jaz napako, hočem, da se mi to pove. Prosim tudi za vaša mnenja in opazke ;) pa lep dan
2018 10 19