Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Goljufije na mojbutik

Punce, tiste katere ste bile že oguljufane, kaj ste storile? Ali ste dosegle, da ste dobili izdelek oz denar nazaj? Prijavile na policijo? Lp
2020 05 11
Jap, ravno pri zadnji menjavi. Dobila oblekico s fleki >:( Sem ji pisala, poslala fotke in dobila odgovor "da ni opazila in da ni nalašč". Sem bila presenečena, ker je flek na zadnji strani skoraj čez celo rit, ostali flekci pa črni barve... obleka pa je bela. Sva se lepo zmenili in sem v minusu zgolj samo s poštnino. Sem videla, da je oblekico zopet objavila in jo spet prodaja. Upam, da jo je nekak uspela umiti.
2020 05 11
Sem imela ene par primerov ze ampak smo vse resili. Z izjemo ene cvetke pred priblizno 5 let nazaj, ko me je ogoljufala za 30€ (aleksandra bovha ce bo slucajno katera spet kdaj nabasala nanjo). Denarja nisem videla nikoli, ona me je ignorirala, ko pa sem ji zagrozila da jo bom prijavila pa je izginila iz mb-ja. Admin sem tudi pisala, ji poslala vse dokaze o prevari, pa mi tudi ta ni na koncu vec odpisovala naprej. Zato od takrat naprej sklepam da je Admin v resnici ista oseba kot ta, ki me je okrog prinesla. Previdno in po pameti. Vedno preberite negativne odzive, ce jih kdo ima v primeru, preden se odlocite za sodelovanje z nekom!! Ce je le mozno naredite osebni prevzem/menjavo!!! V primeru da imate slab obcutek, se dogovorite, da vi ne posljete artikla prvi, ampak da pocakate da vam ta oseba prva poslje! Srecno 😘
2020 05 12
Omg jaaa mene je tudi ta alekssandra nategnila za 22 € se spomnem ja in potem laze ko pes tece se osebno sve se menile da se dobive da mi da hlace pa je mela kr ene izgovore skos.. Razocarala me je cist in prau zau mi je blo da sm se sploh odlocla sodelvat z njo lahko bi prej prebrala use negativne odzive ampak sej sm bla realno sama kriva da sm se ji pustila.. Kaj cs premlada sm bla da bi karkoli nardila takrat. Ma da me zdej dobi ena taka v roke ji pridem na dom s policijo vred.!!
2020 05 12
> rinestinawarner: > Admin sem tudi pisala, ji poslala vse dokaze o prevari, pa mi tudi ta ni na koncu vec odpisovala naprej. Zato od takrat naprej sklepam da je Admin v resnici ista oseba kot ta, ki me je okrog prinesla. To se mi zdi pa prav nesramno natolcevanje. Admin ti več kot tolk itak ne more pomagat, žal. Kvečjemu lahko uporabnico blokira, ne vem kaj lahko naredi več od tega. 🤔
2020 05 14