Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Mi lahko kdo pomaga?

Zivjo! Doma se mi je nabralo kar nekaj oblacil in drugih stvari, ki jih ponavadi odnesem na Rdeci kriz. Zdaj le ta oblacil ne sprejema vec in me zanima, ce kdo mogoce pozna ustanovo, ki zbira oblacila ali pa posameznika, ki jih potrebuje? Gre predvsem za zenska oblacila stevilke M in solske potrebsicne. Hvala ze vnaprej, Nina
2020 10 29
jaz sem dala na podarimo.si (mislim da je tak naslov spletne strani, vtipkajte v google) drugače pa tu na forumu, ali pa slikajte in dajte oglas. z organizacijami sem pa ugotovila da je precej težko stopit v kontaktin se dogovorit, sploh kadar so to večje količine oblačil
2020 10 30
O super, nisem se nikoli slisala za to stran. Najlepsa hvala! :")
2020 10 30
Zdravo! Jaz dostikrat vržem v kontejner za humano. Postavljene imajo večinoma vsepovsod, nakupovalni centri, blokovska naselja.. https://www.humana.si/zbirna-mesta <- link, kje se nahajajo in kaj lahko vržeš not. Čao : )
2020 10 30
Jaz dam v vrečo (stvari,ki so še za nosit seveda) in jih pustim veni ob kontejnerju oz. gori na njem, da si lahko vzame,kod si bo. Oblačila, ki so pa za vstran pa so za v koš. Ker to kar se odda v humano se prodaja naprej to mi pa ni všeč. Raje potem pustim veni pa si drugi vzamejo. Ali pa dam na facebooku v skupino podarim ali pa podarimo.si. LP
2020 10 30
Hvala obema! :")
2020 11 01