Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Admini in brisanje oglasov

Živjo, punce. Ker se pojavlja vedno več vprašanj in dilem glede brisanja oglasov, bi vas radi spomnili na pravila, ki so bila objavljena tukaj: https://mojbutik.si/forum/t/248967/pravila-objavljanja-oglasov-na-mojbutik-si-1-del in https://mojbutik.si/forum/t/248966/pravila-objavljanja-oglasov-na-mojbutik-si-2-del Admini moramo na dan izbrisati več sto prepovedanih oglasov, zato se včasih zgodi, da se nam kakšen izmuzne, kar pa ne pomeni, da za vse ne veljajo ista pravila. V kolikor opazite kakšne prepovedane oglase, nam jih lahko pošljete in bomo preverili, za kaj gre in jih v primeru upravičenosti tudi izbrisali. Trudimo se ugoditi vsem, če je le v skladu s pravili, ki veljajo za objavljanje na naši spletni strani. Hvala za razumevanje in lep večer, vaši admini <3
2024 03 24
Draga dekleta. Vidim, da se je nabralo kar nekaj slabe volje, naj odgovorim na nekaj vaših najpogostejših težav. Razlogov za brisanje artiklov na spletni strani je več, najpogostejši razlog je seveda uporaba internetnih slik, kjer moramo slike izbrisati zaradi avtorskih pravic avtorja slike. Vse razloge za brisanje artiklov najdete v kategoriji foruma Objave, novosti, komentarji moderatorja z naslovom: PRAVILA OBJAVLJANJA OGLASOV NA MOJBUTIK.SI in sicer v dveh delih. V kolikor menite, da je bil vaš artikel izbrisan po krivici, smo vam moderatorji vedno na voljo na mailu help (at) mojbutik.si , kjer se vam bomo posvetili in preučili vaš primer. Dnevno je naloženih večje število novih oglasov in kljub temu, da se nas več moderatorjev vsakodnevno trudi brisati neprimerne oglase se nam morda kakšen ponesreči izmuzne. V kolikor menite, da je oglas starejši in ni objavljen po pravilih, ga lahko prav tako prijavite na help mail. Hvala za razumevanje in želim vam lep dan. Moderator
2024 03 26
Pozdravljeni, moderatorjem bi predlagala spremembo pravil glede na trenutno stanje strani. Prodaja in menjave so v zadnjih letih drastično upadle. Forum je veliko manj bran. Zato predlagam, da se dovoli med oglasi posebna rubrika: Znižano, kamor bi lahko uporabniki naložili oglase. Npr jaz kdaj naložim slikico s 50% popustom, takrat še kdaj kaj prodam, pa je navadno izbrisana takoj. Škoda, ker pospešuje prodajo. Razmislite o tem. Uporabnik sem že več kot 13 let in se ne proda in izmenja več praktično nič. Škoda. Dodajte to možnost oziroma nehajte brisati oglase s popusti. Oglasov na dnevni ravni ni več toliko. Tiste, ki pa objavljajo vsak dan ene in iste oglase pa opozorite naj tega ne počnejo. Da ne nastradamo vsi zaradi nekaj posameznikov.
2024 04 06
Jaz na Bolhi nič ne prodam, dobim par povpraševanj in tukaj se konča. Cene so seveda iste na vseh prodajnih kanalih. Mojalbum je tudi mrtev, 1 prodaja v zadnjem letu 🤣 Na Marketplacu dobim ogromno povprasevanj, od tega se morda 30% zaključi z nakupom. Knjige prodam v Fb skupinah, ki so prav za rabljene knjige. Najbolj se prodajajo kake torbice, verižice, potem kaka res fajn second hand oblačila dobrih znamk, vse ostalo pa bolj slabo. Ni fora v tem da prodam, ampak da se znebim oblačil, ki so mi premajhna/prevelika/niso več moj stil,...
pred 28 dnevi, 14:14
1 2