Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Nov design spletne strani MB

Čisto nič ni pregledno. Jaz ne vidim da gre kaj na bolje kvečjemu na slabše. Upam da se uredi. Ce se pa že prenavlja se pa lahko izbrišejo vsi neaktivni profili in prodani artikli, ki jih je miljon, v to smer bi lahko kaj naredili.
2024 04 10
Meni je pa veliko bolj vsec :)
2024 04 11
Ta debata o neaktivnih profilih je že bila in baje naj admini ne bi smeli brisat profile, verjetno tudi zato ker se lahko nekdo po desetih letih vrne na Butik 👀 Danes naj bi se posodobil tudi hrvaski Butik - Moje krpice, bo zanimivo vse skupaj, me prav zanima kaksen bo odziv punc na HR.
2024 04 11
pa mene res moti pri opisu izdelka...da ni možno uporabit presledkov... potem je opis ves nametan in nerazločen. kot tole npr ![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/341b12a2fc3b4ae9b81944b46b7fe55a.jpg)
2024 04 16
Meni osebno povzroča težave ta nova preobleka. Vse v belem, brez barv ali česarkoli. Spremembe so dobrodošle ampak ta verzija pa mi žal res ni pri srcu. Na žalost je vsaj po videzu bila prejšna podoba veliko boljša.
2024 04 16
Ni mi všeč. :(
2024 04 17
Še en predlog: stran že skoraj NUJNO potrebuje možnost direktne prijave neprimernih artiklov, sporočil, uporabnikov, objav na forumu. Menim, da bi bilo veliko lažje za uporabnike, in pa tudi bolj pregledno za moderatorje, da bi se kršitve prijavile kako drugače kot pa preko zasebnega sporočila.. In pa še nekaj...možnost BLOKIRANJA uporabnikov. ,:)
2024 04 20
> tjasa96: > Še en predlog: stran že skoraj NUJNO potrebuje možnost direktne prijave neprimernih artiklov, sporočil, uporabnikov, objav na forumu. Menim, da bi bilo veliko lažje za uporabnike, in pa tudi bolj pregledno za moderatorje, da bi se kršitve prijavile kako drugače kot pa preko zasebnega sporočila.. > In pa še nekaj...možnost BLOKIRANJA uporabnikov. ,:) Se strinjam s tem predlogom.
2024 04 21
Uff, ja, to bi bilo super. Ampak najprej je treba poštimat osnovne stvari 😉
2024 04 21
Ful slabs pa vse belo sploh ni pregledno nic ne locis kaj je kaj, pa slike sploh ne mors dobro pogledt groza ta stran propada.
pred 27 dnevi, 21:45
> tjasa96: > Še en predlog: stran že skoraj NUJNO potrebuje možnost direktne prijave neprimernih artiklov, sporočil, uporabnikov, objav na forumu. Menim, da bi bilo veliko lažje za uporabnike, in pa tudi bolj pregledno za moderatorje, da bi se kršitve prijavile kako drugače kot pa preko zasebnega sporočila.. > In pa še nekaj...možnost BLOKIRANJA uporabnikov. ,:) Samo se bojim, da potem ko bi te nekdo nategnil bi te sočasno še blokiral :D haha
pred 27 dnevi, 10:02
Draga dekleta. Veseli me, da ste glede prenove strani Mojbutik.si podale svoje mnenje in predloge. Želimo poudariti, da stran še vedno nadgrajujemo in optimiziramo funkcionalnosti. Nekaj popravkov še sledi, saj si prizadevamo zagotoviti najboljšo možno izkušnjo za vas uporabnice. Vaše predloge smo podali IT službi, ki jih bo preučila. Vaši komentarji so na mestu, vendar je potrebno vedeti, da vseh želj ni mogoče upoštevati. Hvala za razumevanje in veselo nakupovanje. ModeratorSI
pred 25 dnevi, 09:57
Super da delate na tem 🏵️ Kdaj lahko pričakujemo prve spremembe na boljše?
pred 24 dnevi, 17:05
Mislim da imamo vse enake želje. In da je butik zaradi uporabnic in ne IT službe. Če je večina kritizirala nov butik torej je treba nekaj narediti v tej smeri da bo uporabnicm všeč ne pa It službi. Sem se navadila všeč mi ni pa cist nc. Obup
pred 24 dnevi, 17:44
Se strinjam, MojButik bi moral začet gradit na oglaševanju. Dizajn pa bi bilo fino zaupat dobremu UX/UI oblikovalcu spletnih strani, tudi aplikacija bi bila dobrodošla. Verjetno se ne splača s stroškovnega vidika - morda bi bilo potrebno razmislit v tej smeri. Jaz z veseljem plačam letno članarino, seveda neko RAZUMNO ceno. Se zavedam, da ne pride v poštev za vse uporabnice, vendar bi bilo dobro najti neko vmesno pot.
pred 24 dnevi, 08:18