Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

hrvaški moj butik- woow !

mislm res wooow , kašne cunje pa nakit prodajajo , js sm se za foro prijavila mam dost sorodnikov na hrvaškem, ki jih pogosto obiskujem tako da res že komaj čakam kakšne nove cote v omari [:tihsmeh] [:tihsmeh] ste si že kaj ogledale ? nakit je res B O Ž A N S K I !
2013 06 25
TUDI JAZ SEM SE PRIJAVILA AMPAK NE KUPUJEM TUDI MENJAM NE, KER NIMAM NOBENEGA TAM NA ŽALOST.. ZATO RAJE KUPUJEM ZNOTRAJ SLO PA JE POŠTNINA CENEJE [:nasmeh] [:nasmeh] [:tihsmeh]
2013 06 25
ah to je res škoda, res majo nore stvari [:nasmeh] če nimaš nobenega tam pa res raje ne nič kupovat ker bogve koliko bi te prišla poštnina glede na to da Hrvaška ni v EU. :)
2013 06 25
lahko link prosim ? :)
2013 06 25
A res? [:nasmeh] Si bom pogledala, tut jz imam sorodnike na Hrvaškem, tud če bi kaj naročala, ne vem kak bi plačala... Vem, da je pri nakazilu na banko iz tujine ful visoka provizija (lani smo plačal morje tako). A ima kera kako idejo? Ali kakšno skupinsko naročanje mejbi, če bi prišparal na stroških akontacije + poštnina + pošiljanje le na 1 naslov... Ne vem, bolj ko razmišljam se mi zdi vse skupaj komplicirano, upam da se motim [:smeh] Koliko stane poštnina pri pošiljanju tujina - Slovenija?
2013 06 25
Vauuuu kok lepe stvari :) Ampak tudi mene zanima, kako je s poštnino :) Cene pa res nizke :O
2013 06 25
Aja, še tukaj da napišem, če kera želim kaj iz Srbskega mojega butika, naj mi javi, julija grem dol. Pomoje si bom tudi sama kaj naročila, nisem še nič brskala [:rezoc]
2013 06 25
Ja ful majo lepe stvari, sem se tut js prjavla, pa tok pocen </3
2013 06 25
res majo full poceni [:nasmeh]
2013 06 25
ooooo ful lepe stvari. [:smeh] [:smeh]
2013 06 26
res so lepe stvari z placilom na trr tako receno pa nevem kako je , js bom kar rekla naj mi sorodniki placajo pa jim bom ze dala ko poberem :) drugacnega nacina se res nebi mogla spomnit , postnina je pa pomojem kar draga ..:/
2013 06 26
Ej, bejbe, pa sej zdele s prvim julijem bo itak Hrvaska del EU pa se bo tud postnina pocenila ... In tud carine ne bo ... Yaaay.
2013 06 28
ja, to je res, jz grem v nedeljo, 7.7. do Osijeka, če kera slučajno rabi kak osebni prevzem v Osijeku, naj mi piše [:nasmeh]
2013 07 02
Zdravo, punce! Evo mene sa hrvaškog butika pri vami! [:sramezljiv] Poštnina je kod mene 3.5€, bez obzira na količino predmetov! Samo ročno delo :) [:poljubcek]
2013 07 03
Pozdravljene! Mogoče katera ve kako je s poštnino, če bi si kaj naročila iz hrvaškega butika? :D
2013 09 11
1 2