Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

punce rabim vašo pomoč ://

v sredo sem oddala paketek eni punci oz. fant ga je oddal ker jaz nisem mogla ker sem bila v službi. in punca paketka še do danes ni prejela. napako sem naredla ker paketka nisem dala priporočeno. in zdaj je malo v dvomih če sem paketek sploh poslala..klicala sem tudi na pošto ampak o paketku nič ne vedo..ka naj naredim ??? paketek je poslan 100% in res nočem da punca misli da sem jo nahecala...pomagajte prosim z nasveti..
2013 07 05
tudi meni se je to ze zgodilo...punca me napadala,mi grozila itd po enem tednu mi pisala da ga je dobila sicer ne vem,ce je res trajalo en teden,kot je rekla ampak ocitno tudi postarji ne nosijo takoj...
2013 07 05
Imas potrdilo da si vplacala potem ga lahko pokazen !pomoje
2013 07 05
nisi poslala priporočeno, ko ti nekdo za artikel plača je dobro da pošlješ priporočeno, naj počaka še kšn dan včasih traja dlje, sploh če živi v rovtah... naj gre tut ona vprašat na pošto (men naprimer poštar tut ni nobenih listkov puščal v nabiralniku pol pa enkrat pridem po en paket na pošto pa sm prejela kr 3 [:smeh] )
2013 07 05
nobenega potrdila nimam ker nisem dala priporočeno..in to je bla napaka ane, ker ce bi dala bi vedla kje se nahaja paketek :/ katastrofa toti poštarji butasti.
2013 07 05
Jaz tudi cakam od srede paket... Baje je bil 100% poslan. A so vsi postarji na dopustu? [:smeh]
2013 07 05
Kaj pa račun iz pošte, ko je plačal poštnino?
2013 07 05
Tudi jaz imam ta problem, da punca ne dobi paketa!! .. Račun in pošte ne pomaga nič, ker gori piše samo teža paketa in znesek..
2013 07 05
Račun moraobstajat!Belo rumene barve je [:sokiran]
2013 07 05
Na računu ne piše naslov prejemnika.. Torej lahko kupec, ki ne dobi paketa reče, da ni nujno da je to njegov paket.
2013 07 05
pumpkin res je:) ampak jaz še vseeno menim, da bolj račun(če je) kot pa nič.. Drugače pa Ksenčii veliko potrpljenja in sreče ti želim, naj se stvar dobro reši [:ljubek]
2013 07 05
Tista punca, ki pri meni ni dobila.. Imam račun od tistega dne 2.7.2013, ampak je na njem 6 "navadnih pisem" tako da ful "sranje" ne.. Ker jaz recimo vedno pošiljam navadno in so punce vedno vedno vedno dobile. Tako da ful čudno. In vse so dobile kaj sem jim takrat poslala, takoj naslednji dan.. Joj zelo je čudno, ker je težko vse skupaj verjet meni in verjamem da tudi njej :S
2013 07 05
heh očitno so res usi poštarji na dopustu.. [:tihsmeh] hvala punce.tut js upam da dobi paketek cimprej ker tole ne pelje nikamor. :S fora je pa še u tem da je punca od danes popoldan pa do 15. na dopustu in do takrat lahko sam upam da je paketek dobla.
2013 07 05
reči ji, da naj gre na pošto vprašat, če je kakšen paketek za njo na pošti, ker meni se je tudi že to zgodilo, da paketek sem dobila obvestila pa nikjer..paket je bil pa na pošti, jaz pa nisem vedela, da sem ga že dobila..to ji predlagaj [:ljubek]
2013 07 05