Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Kaj kuhate, ko hujšate?

čeprav se zelo dobro počutim v svoji koži...imam tudi jaz preveč dela s tem kar mi ni všeč pa kar mi je [:tihsmeh] pol si pa rečem pa sej ni tako grozno saj sem lepa [:tihsmeh] [:ljubek]
2012 12 10
Veš kaj lahko probaš; za zajtrk musli z jogurtom al pa mlekom , pred kosilom pa spij en šejk iz različnega sadja in pol čist majhno porcijo kosila čez, za večerjo pa kašn jogurt, bolj pust sir pa olive pa kašn polnozrnat toast. Jaz sicer ne hujšam (jz bi rada sam več oblike, sam se mi ne da neki telovadit) sam ti povem, da kadar pijem te šejke in ful vode mam res velik več energije.
2012 12 10
To sicer tut jaz prakticiram, sam da med vsakim obrokom ena kava in ena sladkarija pade...tko, da ni tok kul kokr se sliš [:tihsmeh]
2012 12 10
Drugače pa velikokrat jeva s fantom solato s piščancem, s tuno in telečji zrezek plus zeleno solato. K on tut nič ne mara od zelenjave razen koruze in zelene solate in je čist grozn kuhat zanga k pol s skermežno faco bučke in paradajz ven beza iz rižot ipd..
2012 12 10
Ja bubamara si predstavljam kako to zgleda. Mam enega zelo izbirčnega jedca doma, če bi mu ponudla bučke za kosilo bi po moje šel od samega obupa kr na en kebap. Tko je to z njim.
2012 12 10
Sicer sem si pa dons naredila juho iz ovsenih kosmičev (meni je res dobra, čeprav večina ljudi ni navdušena ne nad teksturo in ne nad barvo) pa zraven sem mela riž in zelenjavni zrezek. Za zajtrk pa sem si anredila miks pinjenca, jabolka, banane in malin. Tko lepa barva je vn pršla, da sem res z užitkom spila:)
2012 12 10
omg! juha iz ovsenih kosmičev -sam za juho iz sojinih sem slišala- za to pa še ne..če ti je dobra jo kr jej- zihr je ful zdrava [:rezoc] .Drugače pa hodim tuki v Lj, na orientalske plese in morm rečt, da nas ta punca k vodi tooook unič z vajami za rit, da mam vedno še ceu teden muskel fiber. toplo priporočam- Manca Pavli je ta punca. Ma pa tečaje sam v Ljubljani. Ja s fanti je pa križ. Sam meso bi jedel pa nč vitaminov.Pol je pa skos bolan pa se čud [:omoticen]
2012 12 10
Ti se kr smej,ampak je res dobra. Res pa zgleda tkako,kt da je za dojencke:).ma ja,jz sm sicer ljubljancanka preseljena v kocevje in tuki res ni neki dost za sportat.Sj jz mam ta svoj tek pa pilates vcasih.Sam zdej je tok mrzlo,da itak ne hodm vn ce ni nujno.sm tak zmrznjencek
2012 12 10
jz rada menjujem različne športe (tek, aerobika, uteži, spinning...) in počasi počasi dobivam telo, s kakršnim sem zadovoljna, ampak se zavedam, da se lahko izoblikujem samo do določene mere, ker pač perfekcija ne obstaja [:nasmeh] nekaj mojih nasvetov za lahke obroke: sejtanov zrezek (jz si privoščim kr dunajca, mal goljufam, je pa dober tud naravni), raznorazne solatke-piščančja, tunina, pa kos polnozrnatega kruha zraven, naravni jogurt (npr. za malco, večerjo), pa kakšen proteinski napitek... tunina konzerva, juhe, jota... enolončnice so zelo lahke, malo kalorij, pa fajn nasitijo in še vlaknine majo [:nasmeh]
2012 12 13
1 2