Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Negativni forumi ?

Zakaj na forumih cel čas prebiram negativne stvari o drugih uporabnicah? Zakaj vas toliko moti, če nekdo hlače prodaja za 40 eur? če nekdo kupuje majice v "tisti" trgovini? Menim da je to stvar posameznika kje kupuje in kakšno ceno daje svojim artiklom....... nevem zakaj vas totoliko moti?????????? Razumem, ko je kritika upravičena in dekle ne ravna korektno..... Ne razumem pa vse te foušije??? [:omoticen]
2013 07 23
AMEN !
2013 07 23
podpišem [:jezen]
2013 07 23
to se pa popolnoma strinjam stabo resnično podpišem [:jezik] [:jezik] nevem zakaj se določene vtikajo v vse če vam pač ne odgovarja greš mimo in negledaš ne pa da treba tukaj temo objavit in komentirat tristo na uro in obirat [:nasmeh] če ni fovšije je za vse dost [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh] isto je bilo pred dnevi pri meni k sm objavila čisto novo tuniko in pajkice isto nove ker pač ne nosim in sem dala pač določeno ceno prec se našla ena punca ki sem opazila da vse komentira nebom po imensko da to za njo ni samo kaj se grem da tako ceno postavim itd ja wtf halooo [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh] briga mene zakoliko prodaja kaka punca določen artikel pač njena stvar [:jezik] [:jezik] ok dost sem naložila hihihi zdaj grem pa lavfat [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:jezik] [:jezik]
2013 07 23
... Ma sej mogoce to ni glih fousija, bolj "zdrava pamet" ... Ce recimo nabavis cevlje v Deichmannu in jih tukaj gor prodajas za npr 25eur je to silly ... Ker dejansko noben cevelj ze v stacuni v Deichmannu ni vreden vec kot 5eur .... Al pa pustmo Deichmanna pa uzemimo za primer kao neko, da se rece znamko - Tommy Hilfiger: pac glupo je vidt, da nekdo prodaja njihove izdelke za pretirano ceno, ce mas zdele v njihovih stacunah razprodajo -50% ... Js resnicno ne vem, katera je tako neumna, da bi dala za njihovo majcko na tem butiku vec dnarja kot v stacuni na razprodaji ... Sam dokler biznih pr takih puncah laufa, okej, nej zarad mene nabijajo pretirane cene izdelkom ... Kadar js kle gor opazim izdelek s visjo ceno kot v stacuni - pa magar na razprodaji - mi je vse jasno in cau misko hvala lepa.
2013 07 23
Če je izdelek precenjen, ga preskočim in grem dalje. Jaz ga ne bom kupila. Kakšna druga punca pa ga mogoče bo. Ne vem zakaj bi mogla na ta račun odpirat temo in blatit uporabnico?? Primer: Lahko čevlje kupiš v massu po redni ceni.....in malo zatem ima mass 50% akcijo. Kar se je že zgodilo. In??? Zato moji čevlji niso nič manj vredni, kot prej.
2013 07 23
Jaaa, sej vem, js isto nardim kot ti ... Pac si mislis "doooh nateg" pa preskocis oglas ... Mogoce pa punce take forume odpirajo zato, da ...kajjazvem... Zato da "posvarijo" druge uporabnice, ker se jim zdi to nateg al pa da preprosto zliejo gnev iz sebe al pa majo glih PMS pa mal tezijo okol ... BWO.
2013 07 23
100 problemov
2013 07 23
Amen indeed [:tihsmeh]
2013 07 23
lol...ja, sam je pol hecno, ko moraš vsak drug oglas preskočit zaradi nabijanja nenormalnih cen [:tihsmeh] pol ti pa itak mine [:prepoten]
2013 07 23
Še vedno ne razumem: Kavbojke v trgovini za 80 eur, bi kupile Tukaj pas so za 20 eur predrage? (tudi če imajo original etiketo) [:sramezljiv] Jaz sem pripravljena da tudi več, če je le stvar lepo ohranjena.
2013 07 24
Mikkena se strinjam s tabo - precej absurdno tole s cenami :) Včasih dobim občutek, da bi nekatere tako zbile ceno, da jim potem že praktično zastojn daš. Ne rečem pri stvareh, ki so dražje, z veseljem znižam ceno za par evrov, ampak pri stvareh ki so 3,4eur?! Tudi na razprodajah ne dobiš tako ugodno majčk npr. [:nasmeh]
2013 07 24