Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Prodaja še ostalih stvari

Želim si , da bi se tukaj gor dalo prodajati še kaj drugega ...Kot npr ; Ipod,mobitel,fotoaparati, karkoli takšnega kar se sedaj ne da uvrstiti in ponavadi punce delajo nove teme in tam oglašujejo stvari, ki bi jih rade prodale,ker ne morejo uvrstiti tega artikla nikamor...Niti pod ''kozmetiko'' niti pod oblačila niti pod .................................Vse kamor do sedaj lahko uvrščaš!
2013 02 12
Se strinjam! [:nasmeh]
2013 02 12
enkrat sem že vprašala administratorko kam lahko uvrstim prevleko za blazino, če paše v kakšno kategorijo oz.kaj svetuje, ampak mi je odgovorila, da to bolj spada na druge strani za prodajo.. verjetno je namen Butika prav namenoma ta, da se prodaja le kar se tiče oblačil/kozmetike in ostalih navedenih kategorij..
2013 02 12
ja, to vemo, samo vseeno,
2013 02 12
Čar Mojbutik-a je ravno v "specializaciji" oz. na omejenosti ponudbe na oblačila in kozmetiko. S tehniko probaj na Bolhi, boš verjetno bolj uspešna, saj je tam tudi več potencialnih kupcev (tu smo večinoma samo dekleta in par občasnih perverznežev [:smeh] ).
2013 02 12
jaz imam tudi ostale stvari na Bolhi... me ne moti, da so tukaj samo oblačila/kozmetika/dodatki..
2013 02 12