Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Pridružujem se razočaranim

...uporabnicam MB-ja. Za kaj se gre? Gre se za že 1000x prežvečen "problem". Punce, [slika:1aa15739-d5c5-4254-a61e-984066c99705] ...pa pustimo tiste, katerim se ne da odpisovati na menjave, ker imajo napisano ne menjam...to popolnoma razumem. Zanima pa me, zakaj ne odpisujete tiste, ki prve pišete? "Oj, bi menjala? bla bla" "Ja lahko za...bla bla" "A mi lahko še milijonkrat slikaš ta izdelek, da ti potem nikoli več ne odpišem? :D" "Ej ni panike! Meni je full všeč če me folk j*** v glavo! :D" ...veliko punc se bo našlo v temu in takim bi rada rekla, mislim da v imenu mnogih, j*** se! Žal mi je, da moram posegati po kletvicah, ampak mi ne preostane drugega, ker požrla in potlačila sem že prevečkrat... Pa Good Day!!!
2013 09 14
vecinoma se strinjam s tabo, predvsem ta del..a mi slikas..slias, potem pa o njej ne duha ne sluha.. sem pa ze dozivela ze veckrat kaksen podoben napad, zakaj ne odpisem...ja sorci pac dobim prevec sporocil in vcasih kaksnega spregledam ali pa imam enostavno butik prizgan pa me ni gor [:rezoc]
2013 09 14
podpiiiiišššeeeemmm [:smeh] [:smeh]
2013 09 14
Se strinjam!!! Mene tiste razjezijo ki tebi pišejo za menjavo, jim odgovoriš potem pa nič [:sokiran] [:zafurstriran]
2013 09 14
včasih se zgodi, da uporabnice pozabijo na profil in sploh ne pridejo več sem. [:omoticen]
2013 09 14
stvari pa polno v butiku
2013 09 14
Meni se je zgodilo,da sm vprašala za menjavo,pa mi ni odgovorila,pa sm mislila ok,ignorira,kot veliko punc.in sem podoben izdelek dobila drugje.nakar me ta oseba po dveh tednih le kontaktira in pove,da je spregledala moje sporočilo.ok,se lepo zahvalim in povem da več ne potrebujem,ker sem nekaj podobnega že dobila. Nakar mi je punca hotela za to dati neg.odziv... [:prestrasen] [:sokiran] Sicer ga potem nisem dobila,ampak ta njen odnos,ker potem njenega izdelka nisem potrebovala... [:zalosten]
2013 09 14
Se podpišem. Prav ne razumem tega in verjetno nikoli ne bom [:jezen] . Drug problem ki me pa jezi je pa tudi že stokrat obdelan- pišejo punce za menjavo pa okej najdem te nekaj kar mi je všeč, nakar dobim odgovor da tega pa ne menja žal. Ahjoj [:tihsmeh] Če bi se vse držale nekaterih pravil in bile ažurne ter fer bi bilo tukaj zelo lepo. [:rezoc]
2013 09 14
...razmišljam, da bi zaprla butik ravno zaradi takšnih gluposti. Pa tudi moti me, da noben ne bi nič kupil, samo menjave...pa ne me narobe razumet, menjave so mi super, ampak kdaj pa kdaj si res želim da vsaj enemu "želim si" ne bi sledilo "a menjaš"... Razumem, da punce nimajo denarja, ker sem sama na istem trenutno, ampak da nobena nima denarja...hmmm. Očitno moji izdelki niso vredni nakupa...al kaj...ne vem no... [:prepoten]
2013 09 15
Jaz tudi vedno dobim če menjam, drugače rada menjam samo če pa to sporočilo dobim od uporabnice ki ima pod vsakih artiklom napisano ne menjam, potem pa ne vem kaj zdaj [:sokiran]
2013 09 15
Ja saj to ne. One ne menjajo, če bi pa one kaj rade mele potem pa bi menjale a samo za določene izdelke. Zakaj potem sploh sprašuješ za menjavo jaoo [:rezoc]
2013 09 15
hehe, klasika, menjala sem večkrat, večinoma so bile uspešne menjave, trenutno pa zaradi pomanjkanja prostora samo prodajam, ampak ne gre nikamor.
2023 09 14
Jaz sem pa nova tu in sem doslej dobila samo ponudbe za menjave, ma jaz bi rada spraznila omaro v šivalnici, kjer zdaj samevajo vsa tista oblačila, ki meni in hčerki niso prav ... Pa če bi punce vsaj imele kaj takega v svoji ponudbi, da bi mi prišlo res prav, potem bi z veseljem menjala, ma niso imele čisto nič takega, da bi prišlo v poštev zame ali za hčerko.
2023 09 14