Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Zakaj nekatere ne odgovarjajo?

Ko jim pošlješ sporočilo? Ajde, razumem, da kak dan dva, ampak, da sploh ne odpišejo, me pa moti...
2013 02 18
to tut mene moti. sj ne recm tut js ucasih cist pozabm.se mi pa velikrat zgodi da po pomoti zbrism narobno sporocilo.in pol je res da ne morm odgovort. in ce keri nism se res iskreno opravicujem
2013 02 18
tudi mene moti.... želiš nekaj kupiti pa se ti niti ne javi....
2013 02 18
Se strinjam.. mogoče zato ker je artikel že rezerviran ali pa prodan, ampak še vseeno se mi zdi da bi bilo nekako "fer" vsaj povedat da ni več na zalogi, ne pa da čakaš na odgovor in ga na koncu sploh ne dobiš [:zaspan]
2013 02 18
Jaz pa včasih potem kar vztrajam in pošljem po 2, 3 sporočila, če pa še vedno ni odgovora si pa mislim "mah saj ni vredno, če je pa neresna, kaj se češ pol s takim menit" ! Me pa jezi če si že napol dogovora in potem kar uporabnica izpuhti, kot da je tako težko reči, da si je premislila! Sej vas je k sreči veliko takih gor ki ste resne in ultra super prijazne :))
2013 02 18
tudi meni se to kar naprej dogaja.. ko končno najdem kar iščem mi pa ne odpišejo, čeprav so vmes prijavljene.. ne zdi se mi fer. lahko bi povedala, da je že prodala ali pa da nebi menjala..
2013 02 18
@marjana19- tudi jaz kdaj po nesreči zbrišem sporočilo, tako da če kateri nisem odgovorila, se ji opravičujem in naj mi še enkrat pošlje ja ampak poglejte kdaj so bile nazadnje prijavljene. sem za eno videla, da je bila nazadnje prijavlejna 6.12 ...
2013 02 18
Jaz sam ne odgovarjam puncam,ki se mi javijo na oglas,kjer piše da ne menjam, one me pa prosijo za menjavo...in takih dobim kar nekaj na dan. Sicer pa vedno odgovarjam.. in ne razumem zakaj je enim težko odgovoriti,če želiš kupiti neki izdelek. Se mi pa zdi da določene punce nekatere izdelke objavijo,da prodajajo, a jih v resnici ne ampak z njimi le privabljajo druge v svoj butik.
2013 02 18
Jaz imam trenutno primer, ko sva z bejbo naredili menjavo, poslala mi je majčko, s popuščenim šivom in jaz njej krratke hlače. Ko sem dobila majčko, sem ji poslala sporočilo, kako je z njo in da mogoče, da ni videla in da komot zamenjava nazaj, če ji kaj na hlačah ni OK, majčka je namreč nenosljiva. Nazaj nisem dobila ABSOLUTNO NIČ. Niti "jebi se", niti, da je prejela kratke hlače, in bejba ima čez 40 pozitivnih odzivov, minilo je pa skor 14 dni. Meni to absolutno ni jasno. Imam še eno, ki mi vedno znova piše za menjave in vsakič sredi debate konča, pozabi in tako spet naslednjič. Mislim, da morajo take stvari počasi v odzive, ker to ni za nikamor :(
2013 02 18
Hja, prva omenjena je bila Chanel22, ki pa kot vidim naenkrat nima več aktivnega profila :(
2013 02 18
Solosolei...prosim? Tudi ti si imela neprijetno izkušnjo z Chanel22...Tudi jaz sem jo imela zelo neprijetno...tudi midve sva imele menjavo...in sicer poslala sem ji lepo ohranjeno srajčko za katero sem imela ceno 10 eur...in sem hotela njene bež hlače ki so stale 15 eur...sama sem se brez kakšnega kompliciranja ponudila da doplačam razliko...glede na to, da je imela okoli 40 pozitivnih odzivov, niti v sanjah nisem slutila da bi lahko šlo kaj narobe...ko sem pa prejela hlače sem pa bila zelo negativno presenečena..glede na to, da naj bi bile hlače nošene samo!! ------pazi 1x...sem pričakovala veliko bolj ohranjene!!! dobila sem pa poflekane...in pa pri gumbu je bilo blago malo rastrgano...sicer nisem nameravala dajati negativnega odziva...ker sem bila mnenja kaj pa bo pomenil en negativni odziv proti 40 pozitivnim...absloutno nič..zato sem si tudi premislila..hlače sem oprala..ampak madeži so ostali...takoj sem ji sporočila..in mi je odgovorila glede na to koliko ima pozitivnih odzivov da je kar presenečena nad mojim osebnim odzivom...in se ponudila da mi takoj isti dan pošlje eno majčko v opravičilo in da sama ni bila pozorna pri odpošiljanju artikla..glede na to, da jaz zmeraj pregledam artikel preden ga odpošljem in če opazim kakšno napakico na artiklu stranko takoj opozorim še preden pošljem... v primeru, da prej nisem opazila ali pa sem spregledala...nikoli pa ne pošljem preden ne preverim v celoti..če sem jaz poštena pričakujem to tudi od drugih..vendar žal ni tako! za majčko potem tudi nisem nazaj nič komentirala, da nej mi jo pošlje kot je sama omenila..ker se mi je zdelo brezveze...ne gre se mi za majčko gre se mi za korekten odnos.
2013 02 18
sem ji pa napisala še to, da sem bila pa zadovoljna z njeno prijaznostjo...in da upam, da je vsaj ona zadovoljna z mojo srajčko...in mi je odgovorila, da je še ni prejela...in da ko jo bo bo spročila...jaz sem njen artikel prejela takoj naslednji dan..tako da verjamem da je tudi ona prejela mojega istočasno...vendar njenega odgovora, da je prejela srajčko nisem nikoli dobila
2013 02 18
Ja, zelo je neprijetno, ko vidiš, da ima nekdo ful pozitivnih odzivov in tebe potem zaj... te odzivi niso nobena garancija. To, da je zbrisala svoj profil, preden je sploh odgovorila, potrdila, da je dobila izdelek in poslala v zameno majčko, ki je za v smeti. Pač zaradi mene,lahko ima 100 pozitivnih odzivov in to ne pomeni, da je OK ali fer. Je moja prva negativna izkušnja na tem portalu in se je težko znebit tega slabega občutka :(
2013 02 19