Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Zdravje /

pomoc prosimmm, zaprla sem si noht v vrata!

[slika:049c79d4-0a3e-4f5c-8d3b-5e17b7c3b8d6] punce kaj naj naredim????? Vem da to ni primerna tema za tukaj ampak upam da ma katera kako idejo. V nedeljo ob 21h sem si zaprla noht v vrata od avta..celo noc nisem spala, se drugi dan me je bolelo ko pes.. Dobro to mi je jasno da je noht temen zarafi udarca in bo sel dol. Bolj me skrbi ta oteklinica na zacetku nohta(vidno na sliki) ampak me nic vec ne boli, se na otip bolj malo... In pa gel, se dobro da mam izrastek. Kaj najjj? :((
2013 09 27
Raje pojdi do zdravnice pa ti bo vse razložila, kot pa da ti tukaj vsaka po svoje svetuje nekaj. :/
2013 09 27
Sem bolj upala da je imela katera podobno situacijo, ker zdravnika me je mal strah da mi nebo dol kaj vlaco(noht) :ss :D
2013 09 27
Osebna zdravnica po moje ne more tega naredit, lahko pa ti to svetuje.. V nekaterih primerih naredijo samo luknjico, da gre kri/gnoj vn... Jaz sem se že tudi tako udarila, samo ni bilo tako veliko kot pri tebi in niti otekline nisem imela. In sem pustila da je noht rasel in modrica z njim :)
2013 09 27
OJOJ!!! Moj brat je imel podobno situacijo, lahko mi pišeš na zs pa ti tam vse povem.
2013 09 27
Ena kolegica si je isto nardila in si je z zelo tankim svedrom narahlo prevrtala je rekla da je bilo olajsanje takoj. Seveda pa ji je noht sam sel dol :( sam bolel je ni vec.
2013 09 27
jaz sem imela isto pa sem si kar sama s šivanko prebodla da je šlo vse ven.potem sem pa še namazala z justovo kremo tea tre pa je blo v parih dneh ok. noht je pa najbolje da kar pustiš pri miru, se bo sam poštimal ;)
2013 09 27
Sem imela pri 6ih letih isti primer... Bolelo za umret... Noht je izgledal isto kot tvoj, potem pa je šel čez nekaj tednov sam dol... Nisem hodla nič k zdravniku, ker ti itak nima kaj ekstra za pomagat. Je treba pač počakat, da čas naredi svoje.. Je pa mogoč dobro, da si ga malo poviješ oz. zavaruješ, ker zna prve dni ful bolet, če se kam udariš/zatakneš.
2013 09 27
Najlepsa hvala za tak odziv. Bom pustila in upala da gre oteklina sama nazaj.. [:ljubek]
2013 09 27
Jaz sem si isto naredila [:sokiran] [:tihsmeh] samo sem pa ene 2 dni pustila, potem sem pa dala noht v vročo vodo, ampak ne spet zeloo vročo.. in sem malo pustila in mi je sam odpadel v vodi..je pa kar zaj**** to ja [:zalosten]
2013 09 27