Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Dom /

Živali /

Zanima me če bi imela katera psička?

Podarjam psička. Ker imamo doma že enega nerabimo še enega, Je zelo lep star okoli 2 mesca. Išče pa dobrega lastnika. za dodatne info mi pišite. [slika:ff17d0e5-0172-43e3-8f5b-1a14117a1e1f]
2013 09 28
Prosim obrni se na društva, da ti pomagajo oglaševati oddajo. Drugače pa je to grozno..."ne rabimo"...saj psiček ni posrana plenica, ni stvar!!! [:jok]
2013 09 28
za Valfreyja: Verjetno ni mislila v tem kontekstu, kot si zamišljaš. Enostavno želi nekomu poiskati dom za psička, kaj je tu narobe res ne vem.....
2013 09 28
Valfreyj povej kaj je narobe če podarjam psička? Mogoče si marsikdo želi psička pa si ga nemore privoščit ker so drgai ali kar koli. Jaz pa ga podarjam in iščem dober dom za njega. +Lej če ga ti nerabiš uredu. Saj nikjer ne piše da ga moreš vzet.
2013 09 28
Ne vem zakaj si to zaslužim? Nisem nič napačnega napisala, punce nisem nesramno napadla, enostavno me moti izraz...verjamem, da ima dober namen s psičkom in z njegovo oddajo v nov dom in tudi upam, da ga najde zanj.
2013 09 28
SabinaO nisem te napadla ali karkoli podobnega. Pravzaprav se mi zdi super da psičku iščeš lep in dober nov dom. Oglaševanje pri društvih sem ti predlagala, ker ga boš lažje oddala in to dobrim ljudem in ne komurkoli. Še zmeraj pa se mi zdi tvoja uporaba "ne rabimo" neprimerna...pa mislim, da nisem edina. In to leti izključno na izbor besed, verjamem pa, da nisi imela nič slabega v mislih. Pa hvala za napad vseh drugih.
2013 09 28
Pač je uporabila napačen izraz oz. ne vem kako bi se punca mogla izraziti, da ne bi vse borke za pravice živali dobile epileptični napad. Seveda nisi omenila kateri izraz bi po tem takem bil pravilen :D ne napadamo te...ampak tvoj napad na sabinoO je bil odveč ;)
2013 09 28
Imam vedno težave s takimi oglasi in vedno ko nekdo, tudi jaz tu nekaj objavim, je pač treba pričakovati, da imamo ljudje različna mnenja. Moje je: To, da "ne rabite" mladička se razmišlja, preden se psu pusti, da se razmnožuje. Zavetišča in društva pokajo po šivih od nezaželjenih psov, ki so plod neodgovornih lastnikov. Stavki kot so po x letih oddajam psa zaradi pomanjkanja časa, ker ga ne rabim, ker mi ne paše k barvi kavča me spravljajo v bes. To so živa bitja. Ko se zanje odločite ste dolžni za njih skrbeti do konca življenja, tako prosim zelo dobro premislite preden si psa omislite, tudi tega lepotca tukaj na sliki. Tudi sama sem posvojila psičko, ki so se je njeni lastniki po 4-ih letih naveličali in ne morem pomagat, če se mi para srce ob tem, ko se morajo psički ločevati od ljudi na katere se zelo navežejo [:zalosten] . Psičku želim topel dom [:sramezljiv]
2013 09 28
Ni bil napad, ravno to vam želim dopovedat. Sama bi drugače oblikovala celoten oglas, nekaj v smislu: Psičku, staremu 2 meseca iščemo ljubeč dom. Je zelo lep in ...itd.. Meni osebno res grozno zveni ne rabimo...očitno sem res edina tu na MB, katero spreleti srh pri temu. Zanimivo... Kitkat, ja, me napadate.
2013 09 28
Zelo lep psiček, upam da kmalu najde ljubeč dom! [:nasmeh]
2013 09 28
Solosolei tu si se pa pošteno zmotila. Zavetišča so polna starejših zavrženih psov. Mladičkom se vedno najde dom! In če je nekdo doma dobil naraščaj to ni neodgovorno. Saj mu bo tudi vrjamem da poiskala dom. Tut mi imamo doma 2 muci ki vsaj 3x leto dobita naraščaj po 2-4 mladiče in jim VEDNO sami poiščemo dom.... tak da zato ker nekdo ne želi dat svojga psa stelirizirat še ni neodgovoren. Kak sploh lahko rečeš kaj takega in ljubečega lastnika obtožiš neodgovornosti. Prosim te lepo no. Malo se pozanimaj o stanju v zavetiščih potem pa tu take kvasi.
2013 09 28
kriina, če bi komunicirala z enim samim zavetiščem ali društvom za zaščito živali, bi ti povedali, da ne veš o čem govoriš. VSI že leta vodijo akcije, da bi ljudi osvestili o sterilizaciji in kastraciji. Muce so sploh velik problem. Pa prosim, če ohraniš ton na nekem nivoju, ker se osebno ne poznava. To kar sem napisala jaz, vam že leta sporočajo vsi ljubitelji živali, samo slišati nočete. Nisem v tej temi z nobenim osebno polemizirala in tudi s teboj ne bom.
2013 09 29
Moja sestra in jaz sva prostovoljki v zavetišču... tako da se vgrizni v jezik glede tega ;) Pa ne ti meni o tonu ker bom pisala kot bo meni pasalo. In tu se pogovarjamo o psu ne mucah. Tak da če greš 1x na mesec v zavetišče psa sprehajat to ne pomeni da veš kaj se tam dogaja. Jaz definitivno ne bom dala svojga psa ali mačke kastrirat zato ker mi nek veterinar to svetuje. Za svoje živali sem že zmeraj poskrbela da so našle dom in imam to namen počet tudi v prihodnosti. Še dobena ni pristala v zavetišču tak da te tvoje pripombe ne veljajo za vse ;)
2013 09 29
Ne bom se nikamor ugriznila, ker sem tudi jaz delala kot prostovoljka v zavetišču in nisem niti enkrat slišala nasveta, da ja kar pridno razmnožujte svojo žival, ker jih zelo primanjkuje. Imaš prav komuniciraj kakor želiš, to je samo odraz tebe. Zaključujem s to debato, tebi lahko rečem samo da se strinjava, da se ne strinjava. Mi je pa žal, da ne gledaš malo širše. Te nasveti, tako kot večina zakonov, niso narejeni za ljudi, ki lepo skrbijo za svoje živali ampak za tiste, ki ne. So za tiste, ki kličejo v zavetišča, da če ne bodo vzeli njihovih mladičev, jih bodo utopili. Pa lep dan.
2013 09 29